Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na kinél mi a mérce?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom a mércéket h fiúknál túl nagy lányoknál is

stb. De ez mindkét nemnél egyenlő arányú. szerintem tuti van túlzás aminek nem lehet megfelelni legtöbbször és tuti van elhanyagolható mérce aminknek meg lehet felelni legtöbbször

Na de ti nektek nőnknek, férfiaknak, fiúknak lányoknak mi a mércétek?

Mi az ami nem fér bele nektek egy kapcsolatba, ismerkedésbe a kiszemelt emberbe esetleg egyéb dolgokba? (remélem értitek nem mindig fogalmazok érthetően elnézést)

Elég ha nemeteket írjátok



2013. ápr. 3. 00:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy a magas elvárásaim miatt megtréfált a sors azzal, hogy mikor meglátok (szinte) bármilyen átlagos nőt, aki egy icipicit is megfog, beleszeretek.
2013. ápr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
(Mert olyankor az elvárásaim megsemmisülnek a fejemben... Így már érthetőbb? :D)
2013. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

áh értem már

ne légy szerelmes mindenkibe azok mindig szomorúak mert szinte 95%-ban sokat csalódnak

2013. ápr. 3. 01:05
 24/28 anonim ***** válasza:
nincs konkrét ideál. Legyen meg a nagy bummm :) N
2013. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Normális,van esze,hűséges,kedves,némi humor sem árt


Külsőre legyen 150-190 centi között,ne legyen elhízott,legyen ápolt.

Aztán vagy megfog vagy nem.

Szerintem viszont ezek borzalmas elvárások,mert idáig kb. egy lányt se találtam akire teljesült volna:D

17/F

2013. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
19:12 csak nem nézed a coolt?
2013. ápr. 13. 19:23
 27/28 A kérdező kommentje:

19:16

sok ilyet ismerek csak legtöbbjük nagyképű de bárhol találsz

2013. ápr. 13. 19:23
 28/28 Yorxun Yorxun ***** válasza:

A minimum nálam:

- Legyen meg a magához való esze (nem kell, hogy nagy tudású legyen, de ne legyen hülye)

- Arányos alak (ne legyen túl kövér), szép arc. (mellbőség és egyebek mindegy)

- Ne legyen sznob, ne legyen hisztizős

- Legyen hűséges és őszinte


22F

2013. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!