Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na kinél mi a mérce?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom a mércéket h fiúknál túl nagy lányoknál is

stb. De ez mindkét nemnél egyenlő arányú. szerintem tuti van túlzás aminek nem lehet megfelelni legtöbbször és tuti van elhanyagolható mérce aminknek meg lehet felelni legtöbbször

Na de ti nektek nőnknek, férfiaknak, fiúknak lányoknak mi a mércétek?

Mi az ami nem fér bele nektek egy kapcsolatba, ismerkedésbe a kiszemelt emberbe esetleg egyéb dolgokba? (remélem értitek nem mindig fogalmazok érthetően elnézést)

Elég ha nemeteket írjátok



2013. ápr. 3. 00:25
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
00:40 közepes de ebből is csak ritkán akad :D
2013. ápr. 3. 00:42
 12/28 anonim ***** válasza:

Ó,arról már letettem,hogy nem őrült :D

Legalább ne legyen nagyon az,vagy ha igen,akkor ne legyen pincéje XD

2013. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
ej katéter és mi van ha padlása van? :D
2013. ápr. 3. 00:45
 14/28 anonim ***** válasza:

számít h a csaj ne legyen nagyon alacsony. mert nem én sem vagyok az és hát így a jó.meg legyen kedves megértő.ne szóljon bele a haverokkal való programjaimba.A családja is legyen normális.Ne legyen buta vagy legalábbis az értelmi szintje növelhető legyen.

humora is legyen, az fontos.

hoszabb távon pedig

nem árt ha tud főzni meg ilyesmi.de ha nem az se baj majd belejön. :D



végezetük halgasson mindig az okosabbra és mindenkinek jó lesz. azaz rám ó yeh :D

2013. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ezt a túl magas mércét azok mondják,akik nem felelnek meg a mércének.

Mások nem.szerintem mindenki a neki legjobbat keresi.Az más tészta,hogy mennyire valós személy az,és mennyire tökéleteset akar.

Van egy szint,ami már csak vágyálom...

2013. ápr. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Onnan még ki tudok szökni :D
2013. ápr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

04:46 2/


De azért a túl magasra úgy gondolj h ha pl 200 emberből akarjuk kifogni akkor arra mekkora az esély h belefér a dologba

2013. ápr. 3. 00:49
 18/28 A kérdező kommentje:

04:46 1/

Na ez is azért kicsit nehezebb közepes+

2013. ápr. 3. 00:49
 19/28 anonim ***** válasza:

Rettentő magasak az elvárásaim a nőkkel szemben és folyamatosan változnak.

Éppen ezért úgy tréfált meg a sors, hogy képes vagyok 10 perc alatt beleszeretni bárkibe. Például beléd. <3

2013. ápr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

00:52

Ha rettentő magas akkor fordítva kéne lenni a szerelembeesésnek

nehezen szeretsz emberekbe mert a magas elvárásoknak ritkán felelnek meg az emberek szal értelmetlen xD

2013. ápr. 3. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!