Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet hinni a szemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet hinni a szemnek? Te mit vettél észre?

Figyelt kérdés
azt mondják,hogy a tág pupilla sokat elárul. Tudom,hogy több férfi ismerősömnek tetszek, de megfigyeltem, hogy szűk a pupillájuk ha rám néznek, még akkor is ha bókolnak, vagy kedveskednek. Most akkor mi az igazság?
2013. ápr. 3. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
az h ne a pupillájával törődj hanem inkább a személyiségével és a hozzádállásával
2013. ápr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szex után tág a pupillám(másom is),de legfeljebb a rémülettől és a fénytől változik
2013. ápr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig olyan tág a pupillám, hogy faggatnak "Mit szívtál?" mégsem tapasztaltam semmi pozitív hatását.

Nem lehet véletlenül, hogy csak erős napfényben jön meg a kedvük bókolni?:D

2013. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Christian Death ***** válasza:
Ne a pupilláját nézd, inkább sliccét figyeld hogy ágaskodik-e.
2013. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
FBI-nak már van ilyen kütyüje kérd kölcsön tőlük, biztos odaadják ilyen nemes cél érdekében és mielőtt megszólalna a csávó kapd elő a táskádból és kérd meg, hogy abba nézzenek és úgy mondják amit akarnak
2013. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leírom a gyertyafényes vacsora titkát.

Amikor félhomály van, a pupilla egyre jobban tágul, hogy minél több fotont tudjon elnyelni. A gyertyafénynél ez a hatás kiéleződik. Ezt a másik szemlélő úgy észleli, hogy a partner, mivel látja, hogy nem fél, nem ideges, stb., de nyilvánvalóan valamiféle izgalmi állapotba került, tehát mitől? Hát tőle. És mivel az ő pupillája is így reagál a pislákolós fényre így a partnere is ugyan ezt a következtetést vonja le. Persze ez nem tudatos. Épp ez benne a lényeg, mint ahogy az is, hogy a pupillát tudatosan sem szűkíteni, sem tágítani nem lehet.

És hogy szűkítsem a választ; erős ingerületre, izgalmi állapotra reagál a pupilla. Egy-egy bókocskára, mosolyra ugyan nem. Nemi aktus közben, vagy önkielégítés alatt, de, viszont akár csak egy komoly és mély képzelgés is elég ahhoz, hogy kitáguljon.

2013. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bevannak herkazva es tuhegy pupillai vannak.
2013. ápr. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piriiiiii ***** válasza:
Hát, szerintem annyira elvakítod őket a sugárzó fényeddel, hogy összeszűkül a pupillájuk.
2013. ápr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Missi_Key ***** válasza:
a tág pupilla sexuális vonzalmat (vagy félelmet) jelent általában. de az egész fényviszonyok kérdése. pl romantikus helyeken azért van félhomály mert sötétben kitágul a pupilla. de ha verőfényes napsütésben beszélgettek úgy csak akkor lenne tág nekik ha drogoznának...
2013. ápr. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na majd kipróbálom.
2013. ápr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!