Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Barátkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Barátkoznátok egy lánnyal, ha az többet akarna tőletek, de nem tudnátok neki megadni?

Figyelt kérdés
A lány nem erőlteti a barátságot. A fiú szeretné megőrizni.

2013. ápr. 3. 09:59
 1/6 Noname3579 válasza:
mi a kérdés?:)
2013. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy erőltetnétek az ilyen barátságot, ha tudnátok, a lány nem azt akarja. De nem jön be nektek.
2013. ápr. 3. 10:02
 3/6 Noname3579 válasza:
EZ gázos szituáció mert ha ugy döntesz te nem akarsz többet az a barátság már nem lesz olyan mindt volt.. szerintem. kicsitse jön be annyira se hogy megprobáld vele?
2013. ápr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. És nem tudnék vele barát lenni. Ő meg azt hiszi, sértettségből kerülöm.
2013. ápr. 3. 10:07
 5/6 Noname3579 válasza:
ÓÓ igy más:) fiúk jobban birják mond meg neki hogy te barátként nagyon szereted de te nem tudnád vele elképzelni az életed:)És szeretnéd megörizni ezt a barátságot igy ahogy van:)
2013. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

most az van, hogy ő barátkozni akar, te meg szerelmes vagy, és "csak barát" nem akarsz lenni?


hát nyilván sértettségből kerülöd. ennyi esze lehetne a srácnak, hogy nem akarja mindenáron megőrizni a "barátságot", miközben te szenvedsz.


ne foglalkozz vele, lépj ki az életéből, bár elég nehéz. akkor még az is lehet, hogy rájön, hogy mégis hiányzol és többet akar. ha meg nem, akkor nem kínzod magad fölöslegesen.


18f

2013. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!