Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ha én kezdeményeztem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ha én kezdeményeztem? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
12éves lány vagyok, és van egy nálam idősebb fiú. Ő tetszik nekem, és írtam neki titokban egy levelet, de utána megbántam, mert ő széttépte. Most igazából nem nagyon akar velem szóba állni, és az egyik haverom megsúgta, hogy neki ő azt mondta, hogy szinte mindenhova követem. De ez annyira nem is igaz, mert a tanáraink akarták azt, hogy együtt menjünk versenyre. Most az a lényeg, hogy nagy baj-e az egy fiúnak, ha egy nála egy évvel fiatalabb lány kezdeményez? Fiúktól kérek inkább válaszokat...

2013. ápr. 3. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom a srác miylen habitusú, de én nem jönnék zavarba ha egy lány kezdeményezne illetve probálnám ugy összehozni ezt hogy a lány se érezze magát kinba. :)
2013. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A srác eléggé viccmester..
2013. ápr. 3. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 13 éves, azért nem tud férfiként viselkedni. Feltehetően 5 év múlva felnőttebben kezelni a szerelmi vallomásokat.
2013. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Polipop ***** válasza:

12 éves vagy. Na ná, hogy nyomulsz, a srácoknak viszont ilyen idősen nem ezen agyalnak még (a korkülönbség nem jelent semmit. Egy év lófütty). Hiába tesznek úgy mintha, pont letojják az ellenkező nemet. Éppen ezért én tényleg azt mondom, hogy ne 12 évesen akarj pasit fogni magadnak. És hogy reagálhatna rá? Sajnos neki csak egy nyűg vagy a nyakán. És tényleg mindenhova követed, te is tudod.

Majd találsz normális srácot, hidd el! :)

2013. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!