Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, jelent valamit?

Figyelt kérdés
Egy képe alá azt írtam "szép vagy:)", és ő erre azt írta "te meg aranyos :D :))", ez mit jelenthet?
2013. ápr. 3. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit!
2013. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak hogy én is példázzak, én ugyanezt írtam a csaj meg azt írta, de édes vagy.


Amúgy az ég világon semmit nem akar.

2013. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. ápr. 3. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a mosolygós szmájlit két zárójellel írta ":))" arra kell következtetnem, hogy három gyereket szeretne tőled amiből az utolsó császármetszéssel jön világra. A ":D" pedig arra utal, hogy tüzelő, vad szexualitását veled szeretné kiélni, esetleg egy kis alázás is szóba jöhet, de ezt azért gondolom te is tudod. Bizony ilyen mögöttes jelentései vannak ezen jeleknek. Figyelj mit írsz.
2013. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
flörtölj vele es meglatod. Sokat nem lehet ebböl kikövetkeztetni, de nem egy "kopjal le", szoval szerintem van eselyed...
2013. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. ápr. 3. 15:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!