Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a fiúk, hogy az összes lány az izmot keresi egy pasiban és csak az talál párt aki izmos?

Figyelt kérdés
én pl lány létemre nem bukok az izmokra. nem szeretem a kockás hasat. szeretem, ha a fiúnak van egy kis pocakja, és csak picit izmos, de ha egyáltalán nem az, az sem baj. viszont egy csomó fiútól hallottam már, hogy elkezd kondizni, súlyt emelget egész nap, mert nincs barátnője és így tuti lesz. egyedül vagyok, aki nem bukik az izomkolosszusokra? fiúk többsége, miért gondoljátok ezt így?
2013. ápr. 3. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én évekig súlyt is emeltem, mégsem vagyok izmos. És most sincs barátnőm, meg akkor se volt.


21/F

2013. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért hiszik, mert a hangos kisebbség ezt hiteti el velük. És mert azt látják, hogy egy izmosabb fiú után döglenek a lányok.
2013. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
biztos nem azért, mert nem vagy izmos. aki ezért nem akar járni valakivel, az jobb is, ha távozik :)
2013. ápr. 3. 15:43
 4/20 A kérdező kommentje:
amúgy tény, hogy "döglenek" utána, de ez is olyan, mint a r*bancok. a legtöbb fiú megnézi, mondják hogy de jó csaj, de nem járásra találták ki csak nézésre. így van ez az izommal is, jó látvány sokaknak de nem döntő tényező.
2013. ápr. 3. 15:44
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a média hatása. Egyébként is agyra gyúrni sokkal macerásabb.
2013. ápr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fiuk többsege ma 50 kilos nyüszüge akinek minden csontja latszik vagy nagy pocakos. Egyik sem kell a csajoknak. A normal pasiknak nem problema lanyt talalni (kiveve ha bunkok, benak stb), nem is azok jarnak kondizni, hogy igy lesz csajuk.

Amugy egy kis konditol nem lesz senkinek kockahasa, nagy tevhit. Csak ha kemenyen nyomja. Nem kell felned, csak aranyosabb es egeszsegesebb lesz a teste, es egy csaj nem fog egy kicsit sportosabb, izmosabb pasit elküldeni, mert "fuj, de izmos vagy, en a pocakos pasikat szeretem"

2013. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szóval "csak nézni jók"..


Elég furcsának tartom ezt a felfogást. Mert ezek szerint osszejossz egy férfival, aki csak OK,mert sz

2013. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert az igazi neznivalo az izmos....fura
2013. ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Visszakérdeznék: a lányok miért hiszik azt, hogy az összes fiú a nagy melleket keresi egy csajban és csak az talál párt, akinek nagy a melle?


Szerintem érted, mire gondolok.

2013. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nemrég még baj volt, ha valaki izmos, merthogy a nyüzügék kellenek, most meg állítólag azt hiszik, csak az a jó? Döntsétek már el.
2013. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!