Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a fiúk, hogy az összes lány az izmot keresi egy pasiban és csak az talál párt aki izmos?

Figyelt kérdés
én pl lány létemre nem bukok az izmokra. nem szeretem a kockás hasat. szeretem, ha a fiúnak van egy kis pocakja, és csak picit izmos, de ha egyáltalán nem az, az sem baj. viszont egy csomó fiútól hallottam már, hogy elkezd kondizni, súlyt emelget egész nap, mert nincs barátnője és így tuti lesz. egyedül vagyok, aki nem bukik az izomkolosszusokra? fiúk többsége, miért gondoljátok ezt így?
2013. ápr. 3. 15:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nekem ebben szerencsém van, nagy mellem van :D
2013. ápr. 3. 16:23
 12/20 anonim ***** válasza:
Attól még érted, mire gondoltam, nem? :)
2013. ápr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Miert baj amugy ha egy srac csinalja? Egy csomo pozitiv dolga van az edzesnek. Kitartobbak, elszantabbak, egeszsegesebbek, jobban teljesitenek agyilag is, es nem utolso sorban szebbek is. Sokkal nagyobb a pozitiv kisugarzasuk es baratsagosabbak is. Max elriasztjak a csunyabb lanyokat.


En nem a kidobo 120 kilos Schwarzenegger gyurokra gondolok. Azok az extremek, a legtöbb pasi sosem erne utol öket akarmennyire akarnak. Es kemeny honapok edzese kell, hogy rendes kockahasad legyen. (Vagyis nem egy 50kg kisgyerek 0 zsirral es pici izommal amit ö kockahasnak hiv.) VAGY evek ota sportolsz valamit es ott sem biztos, hogy kockahasad van hiaba nyuzod magad egesz nap.


De egy sulyemelö biztos könnyebben csajozik mint egy befordult otthonülö. Nem csak a teste miatt, hanem a fent emlitettek miatt is.


Csak peldaul:

[link]


Egy ilyen test kb fel ev kemeny edzes, vagy 1 ev "rendes edzes" eredmenye, es mellette baromi fontos a megfelelö etkezes, vagyis meki, csoki es hasonlok mellözese.


Es tenyleg azt mondod, hogy neked egy egeszseges, kitarto pasi nem kell? Ezt csak akkor tudom elhinni ha tulsulyos vagy es baromira irrital ha egy pasi kisebb mint te vagy többet tesz az alakjaert mint te es feltekeny vagy.

Mert ha te is sportosan es aktivan elnel, tudnad mennyi munka es kitartas van egy sportosabb testben akkor nem kerdeznel ilyet.

2013. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

utolsó, te aztán baromira félreértettél...

nem baj, ha sportol. én ilyet sosem mondtam. az a baj, ha valaki azt hiszi, ha nem sportol és nem izmos, sosem lesz csaja... amúgy van barátom, ő szerencsére nem ilyen, ő is sportol, de nem azért, hogy tetsszen bárkinek is. de jogos, vannak olyan gyikesek akiknek élmény belekötni egy kérdezőbe és kiforgatnia szavait... :)

2013. ápr. 3. 19:06
 15/20 anonim ***** válasza:

En erre akadtam ki:

"hogy elkezd kondizni, súlyt emelget egész nap, mert nincs barátnője és így tuti lesz."


Ezek olyanok akik alapbol nem sportolnak. Es ezek 90%a fel fog hagyni 1 honap utan mert vagy nem birja, vagy uncsi, vagy felszedett egy kis puklit a karjara es azt hiszi izmos. De ha birja akkor nagy kitartast jelent es emiatt joval nagyobb az eselye a csajozasra. Szoval megertem ha valaki elkezd kondizni. Söt, tamogatnam az ötletet, mert sok gyerekre raferne, vagy ugy fognak kinezni mint a legtöbb nagypocakos magyar.


Maga a gondolat zavar, hogy azt hiszed ha jar valaki kondizni az egyenlö a kockas hassal. Kb annyira mint ha lejarsz neha futni akkor olyan leszel mint egy olimpikon sprintelö. Megnyugtatlak, ha nem születsz annak, soha nem leszel izomkolosszus amire te nem buksz. Max olyan izmos akin egy csöpp zsir nincs, mindenütt dagad a szalka, de lehet csak M-es meretet fog hordani. De ez több ev kitarto munka, es nem egy "most nincs csajom, lemegyek gyurni egyet".


Nem szemely szerint beled akarok kötni, nem azert irok, mert szeretek feszültseget teremteni, de azert legyel mar tisztaba a dolgokkal, mielött kiakadsz egy olyan dologra ami max 1%-ra igaz a pasiknal.

2013. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nem én hiszem azt, hogy egy kis konditól kockahasa lesz valakinek. csak a (nem mindegyik!) fiúk célja hogy kockahasuk legyen és hatalmas izmuk, ezért kondiznak.
2013. ápr. 4. 21:46
 17/20 Unknown525 ***** válasza:
Én pl 1 vézna trágya vagyok és magas. Csak is magamért edzek, hogy jól érezzem magam (nem találok rám méretben megfelelő ruhát, a normális lányok vastagabb végtagokkal rendelkeznek, mint én stb...) és erősebb legyek, mint a többi fiú. Aki azért kezd el edzeni, mert majd barátnője lesz, az csak is arra hajt, hogy legyen valakije és nem arra, hogy valakit szeressen és viszont szeressék őt. Ennyi a történet (szerintem).
2013. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én izmos vagyok, és még sincs barátnőm, az izom inkább önbizalmat ad a tulajdonosának nem barátnőt
2013. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
eleinte én is egy lány miatt kezdtem el 17 évesen, most 20 vagyok, és már nem a lányok miatt csinálom, hanem mert szeretem csinálni, és már hobby szinten űzöm :) amúgy meg igen ad önbizalmat, de viszont az is benne van a pakliba hogy más lányoknak elrettentő is lehet, mert vagy nem jön be nekik az izmos test, vagy félnek attól hogy a tulajdonosa agresszív. de persze ez nem minden esetben igaz,én elég izmos vagyok és mellette kedves és szerény :)
2014. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
amúgy tapasztalatból mondom hogy néha nem túl előny az izom, mert én a korosztályomhoz képest izmos vagyok, és azt veszem észre olykor hogy nem hogy vonzódnának hozzám, inkább félnek, vagyis inkább másképp fogalmazok tartanának tőlem hogy ekkora vagyok, pedig a légynek sem ártottam sose :) szóval, tapasztalat (előző voltam)
2014. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!