Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituációról?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már 3-4 hónapja ismerkedek. Nemrég megkérdeztem (már másodjára), hogy akkor tudunk-e találkozni. Mondtam neki egy konkrét időpontot és azt mondta, majd meglátja, de megpróbálja úgy intézni a dolgait, hogy tudjunk találkozni. Hát elfelejtette. Nem írt már vagy 2-3 hete. Aztán ma szóvá tettem neki, hogy "elfelejtettél szólni, hogy xy napon nem érsz rá" és erre csak ezt írta, hogy "úúú tényleg, basszus". Ennyi. Aztán ki is jelentkezett. Még annyit se írt, hogy bocsi, vagy valami. Persze nem mondta tutira, de nem tudom. Szerintem illett volna szólnia, vagy csak én fújom fel a dolgot ennyire?
2013. ápr. 3. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem akar veled találkozni
2013. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Felejtsd el ezt a pasit, nem akar tőled semmit. Te is tudod, csak nem akarod bevallani magadnak. Sajnálom. Rossz ezt hallani, egyáltalán ne írj neki...

2013. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy már a kezdetek óta nem akart veled találkozni. Vagy csak félt megmondani.:D
2013. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Hóhányó, aki egyébként megfektetne, ezért beszél veled, de nem akar semmit. De ha ez a célod, akkor ezt vesd fel neki, de egyszeri alkalom lesz, s lehet, hogy csak neki lesz jó. Az ilyenek még a szexben is csak magukra figyelnek.
2013. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ááááh, gyáva alak, ennyi. Röhögj a szerencsétlenen egyet, töröld, tiltsd.... :D
2013. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tiltás,törlés..le vagy koptatva sajnos :-(
2013. ápr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért gyáva mert nem akar semmit a lánytól?
2013. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd, felejtsd el! Ha akar valamit, majd keress!


Nem neked kell loholni utána, főleg, ha nem kapsz visszajelzéseket sem. Nekem úgy tűnik, nem akar találkozni veled, nem érdekled annyira mégsem. Ha nem így lenne, akkor szólt volna, hogy "bocsi, de nem fog összejönni a találka, mert el kell intéznem valamit, de máskor szívesen találkoznék vele, nekem pl. a hétvégém szabad, te ráérsz valamikor?". Vagy ilyesmi..


Legyen benned tartás, ne nyomulj, ne erőltess semmit. Hagyd békén, és lépj túl. Ha akar valamit, jelentkezni fog. De akkor se mondj igen rögtön mindenre.

2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es válaszadó: Azért gyáva mert nem közli ezt a lánnyal.
2013. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!