Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a szituációról? Valóban én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Decemberben szakított velem a barátom. Másfél évig voltunk együtt, korunkhoz képest egészen harmonikus volt a kapcsolatunk. Azalatt a fél év alatt, amióta nem vagyunk együtt, folyamatosan bántani próbál. Nemrég volt a születésnapom, és sms-ben szerelmet vallottam neki, csak azért, hogy egy kicsit megkönnyebbüljek. Ő azóta az üzenet óta telefonálgat, sz_kának, retardált r_bancnak nevez, és feljelentéssel fenyegetőzik. Úgy gondolom, semmit nem követtem el ellene, aminek okán így kellene velem viselkednie. Avval bántottam volna, hogy szerelmet vallottam? Azóta nem foglalkozom vele, úgy érzem, már nem szeretem, sőt, hogy kb. augusztus óta kezdtek gyengülni az érzéseim. Mostanra már semmit sem érzek iránta, egyszerűen csak egy borzalmas emlékké vált, amit szeretnék eltörölni. Mit tehetek? Bosszant, hogy feljelentéssel fenyegetőzik, és hogy a legjobb barátja is többször felhívott. Az egyetlen alkalommal, amikor felvettem a telefont, pocskondiázott engem. Mit tennétek ilyen helyzetben? Hogy a fenébe lehet elviselni ezt?


17/L vagyok, a volt barátom pedig 16/F


2011. ápr. 22. 19:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy anyukám telefonjára írt olyan smst, hogy :'csak egy fél percre vedd fel te retardált'. Pedig tudja, hogy az az anyám telefonszáma...És őt is hívogatta! Mit lehet tenni? Elegem van a volt barátomból, a legjobb barátjából is, mindenkiből, akinek hozzá köze van! Segítség!
2011. ápr. 22. 19:43
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Felejtsd el a fiút!
2011. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tudom közhely, de minden csoda 3napig tart. tojd le, cserélj számot és felejtsd el. miért jelentene fel? 1sms-ért? kiöhögnék, de úgysem tenné.
2011. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

anyudtól kérj bocsánatot, esetleg ő is felvehetné a telefont és feljelentéssel fenyegetőzhetne. szórakoznak a fiúk, de megunják ha nincs rá válasz.

kitartás!

2011. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem hinném, hogy túl vagy ezen a pasin, mert akkor nem kérnéd a véleményünket! Szerintem egyértelmű a dolog: NEM ÉRDEKLED. Feljelenteni pedig ilyen marhasággal nem tud, mert körberöhögik a rendőrségen. NEkem egyszer volt egy idióta ismerősöm, akkor éjszakákon át zaklatott telefonon, sms-eket írt, majd azzal fenyegetett, hogy felrobbanja a várost, ahol élek. Bementem a rendőrségre, hogy bombával fenyegetőzik, meg, hogy egyfolytában zaklat, és szartaka fejemre. Azt mondták, hogy amíg nem mondja ki a konkrét helyszínt, addig nem tudnak semmit csinálni. A zaklatással meg megint csak semmit....szóval a rendőrség miatt nem kell aggódnod!

Keress új barátot, aki megbecsül!

2011. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi esze van, akkor tényleg az a legjobb, ha anyád legközelebb felveszi a telefont, és felnőtt, hidegvérű, higgadt nő módjára megmondja, hogy vagy elfelejtenek, vagy az elmentett SMS-ekkel Ő megy a rendőrségre feljelentést tenni.

(Mivel egy szerelmes vallomás miatt szerinte feljelentést lehet tenni, a gyalázkodásért miért ne lehetne? ;)

Ezen kívül jó ötlet még a számcsere, és ha bejelölöd közösségi oldalakon, hogy kapcsolatban vagy.

2011. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát elég kellemetlen dolog ha olyan vall neked szerelmet akivel már szakítottál, csakhogy ő jobban érezze magát. De azért amit tesz valóban túlzás. Úgysem jogos amivel fenyeget, szóval ne foglalkozz vele.
2011. ápr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel és tedd félre, had ketyegjen a számlája. Majd meg fogja unni.
2011. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz nem is rossz.:D Lehet, hogy ha még egyszer felhív, akkor felveszem, és a telefont otthagyom a fenébe. Hadd üvöltözzön a saját szórakoztatására. Amúgy...Én tényleg úgy érzem, hogy augusztus óta voltak bennem ambivalens érzések, egyszerűen már nem szerettem. Untam, ahogy gesztikulált, már egyszerűen irritáló volt nekem. Szóval csak örülök neki, ha békén hagy.:D Most van egy fiú, akivel szeretnék összejönni, remélem sikerül.
2011. ápr. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!