Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyes fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes fiúk maguktól kezdenek arról beszélni, mennyire utálják a melegeket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
mert szeretnénk meggyőzni más embereket is. továbbá kiemeljük, hogy mi nem vagyunk azok
2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
én még nem találkoztam ilyennel...
2013. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Még én sem hallottam ilyet. Sőt, még olyan dumát sem, hogy "utálom a melegeket". Persze itt már okoskáktól olvastam "dicső" szövegeket, de neten kívül nem.
2013. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pl.egy srác arról kezd el beszélni, hogy fújj, ezek a ratyik de gusztustalanok, meg hogy ki nem állhatja őket, stb... de csak úgy magától miért kezd el beszélni az ilyen?
2013. ápr. 3. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, igazi választ nem hiszem, hogy erre fogsz kapni. Gondolom rossz napja van és kell valakit szidnia.
2013. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

valószínűleg azért amiket leírtunk az előbb

hangsúlyozza hogy ő nem az és hogy rendellenes dolog

2013. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

"valószínűleg azért amiket leírtunk az előbb

hangsúlyozza hogy ő nem az és hogy rendellenes dolog"


Ez csak a te véleményed.

2013. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
nem csak az övé
2013. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ja, és ez a srác más fiúkat ölelget folyton... viszont amióta megszólták ezért, azóta mondogatja a magáét a melegekről
2013. ápr. 3. 21:27
 10/15 Ivan Iljics ***** válasza:
100%
Azért mert látens homoszexuális.
2013. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!