Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Én egy 16 éves lány vagyok, aki szeret filmet nézni, olvasni, rajzolni és focizni. Szeretek lazán és elegánsan kinézni, mikor elmegyek valahova de nem vagyok oda a ribis öltözködésért. Sminkelni is szoktam sokszor de nem viszem túlzásba, mert szerintem nem szép az, ha valaki egy maszkot csinál magának. Imádok enni és ezért nem is vagyok egy nádszál vékony lány, de mivel szeretek futni átlagos a súlyom. Optimista vagyok legtöbbször, imádom a barátaimat és családomat. Szeretek viccelődni és nem nagyon szoktam felvenni magamra, ha valaki rajtam ércelődik. Kicsit pánikolós fajta vagyok és nagyon félek a horror filmektől plusz a pókoktól. Mellesleg oda vagyok az akció filmekért.


2013. ápr. 3. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Bejön:)Félsz a horrortól?:D
2013. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne barátnőm már kopognék az ablakodon :)
2013. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretsz focizni? *.* istennő :)
2013. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A focit leszámítva azért ez elég sok lányra ráillik..
2013. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem be :) Mintha a másik felem lennél. Enni szintén tudok irdatlan mennyiségben, de nem marad meg rajtam. Emellett betegesen rettegek a pókoktól :)
2013. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A horrortól való félelem nem jelent problémát, mellettem úgyis csak tőlem kell félni. :D Freddy se merne a közelembe jönni... xD

A többivel sincs gond sőt... Az egyetlen dolog ami nem tetszik, hogy 16 éves vagy. Így egy kapcsolatra nálam esélytelen, bármennyire is tetszik a leírás.

De azért remélem találsz majd magadnak megfelelő partnert, persze nem ezen az oldalon gondoltam. :)

25/F

2013. ápr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem szereted a horrorfilmeket? Ilyen az én formám...


22/Sikoly

2013. ápr. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tökéletes! Imádom az ilyen csajokat. De az, h "nem is vagyok egy nádszál vékony lány," csak legyen szép nagy melled legyen rajtad mit megfogni.
2013. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!