Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Bovebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xaba89 kérdése:

Mit csinaljak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Masfel eve komoly kapcsolatom van egy lannyal es jobban szeretem mint barkit.Ket het pedig ugy viselkedik velem mint ha nem is jarnank hanem vlmi tavoli baratok lennenk.En meg megmondtam a velemenyem es holnap kell kimondjam a vegleges valaszt h szakitunk vagy nem.De en nem akarom h mellettem unja magat es el akarnam engedni h legyen boldog,de nem olyan egyszeru.Szerintettek mit tegyek mert teljesen tanacstalan vagyok?O nem akarna szakitani.
2009. szept. 20. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

háát..szerintem beszéljétek meg elsö sorban h MIÉRT ez a viselkedés változás!!ne szakíts vele ha ö sem szeretné és te is nagyon szereted!!KOMUNIKÁCIÓ nagyon fontos minden kapcsolatban:)


remélem helyre hozzátok:)sok sikert

2009. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ezt mindenképpen meg kell beszélnetek. Nem lehet rámondani hogy akkor itt a vége. Vond kérdőre, hogy miért csinálta ezt. Ha ő nem akar szakítani és te is szereted akkor mért is akarsz te szakítani? Ő mondta, hogy unja magát melletted? Mért nem működik a kapcsolat szerinte és szerinted? Ezeket mind meg kell, hogy beszéljétek. Minden kapcsolatba lehet belevinni valami újat, de mindkét félnek tennie kell érte, próbáljátok csak megbeszélni, mert nem hinném hogy reménytelen(ha a barátnőd nem mást szeret, bár ezt kétlem ha ő nem akar szakítani).

Sok sikert!

2009. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem sokszor h miért nem ugy viselkedik velem mint eddig és 1000 szer kérdeztem h en tettem e vlmit h ilyen és a válasz h nem.Más nincs az életebe tudom és szeretem de érzem h boldogtalan mellettem. Kösz a kommenteket.
2009. szept. 21. 07:14
 4/4 anonim válasza:
hath ebben a kapcsolatban kell legyen egy harmadik szemy egy masik szoval en szerintem mert a furcsan viselkedik akkor csak van valami titkolni valoja vagy az is lehet hogy egy gyerek:)
2010. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!