Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? At akar jonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? At akar jonni hozzam egy srac a tancunk miatt. (bovebben lent) sos!

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki bejon nekem, 18 eves es en is... O is a tanc csoportunkban van, de a musicel probai miatt nem tud jonni, es ezert megadta a teloszamat, hogy majd keressem, hetvegen meg majd ossze futunk, atjon hozzam, v vmi... Meglepodtem, meg nem jott egyetlen fiu se hozzam, vagy is egyetlen olyan sem, aki tetszett volna... Persze, csak baratok vagyunk, nem tudom, hogy mit erezhet irantam. Es ha atjon, akkor csak ketten leszunk, ugy ertem, hogy csak mi a tanc csoportbol, o es en, csak ram figyel, es aggodom, hogy esetleg elszurok vmit, v olyat mondok, ami hulyen jon ki... elegge felenk vok... ha minden jol megy, akkor siman alakulhatna koztunk egy jo kis mely baratsag, v esetleg tobb is...

De nem tudom, hogy hogy nyugodjak le, felek, h mar most leesett neki, hogy tetszik nekem... Tanacsot tudtok adni, hogy ne tunjek annyira idegesnek, es vmi tanacsot arra, h onmagam lehessek? Nagyon fontos nekem ez a srac...


2011. márc. 25. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál meg előtte egy felest (de ne többet)!
2011. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a feles nem rossz ötlet, de szerintem a semmin izgulsz, ha csak egy picit is aranyos, kedves, vagy szép csaj vagy, és nem vagy ribanc, meg full hülye, akkor nem fog nemet mondani:)
2011. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!