Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam azt, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam azt, hogy ne legyek gyerekes? (Hogyan legyek komoly? )

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Lassan 16 éves lány vagyok, és az a gondom, hogy túl gyerekes vagyok, de ezt kiszeretném nőni..(szinte mindenen röhögök, facebookon is chatbe teleírok mindent XD-kel, meg hülye kérdéseket teszek fel) A leendő barátom is mondta(vagyis én kérdeztem tőle hogy gyerekesnek talál-e) hogy komolyodjak meg, mert ő is komoly..:D

De viszont ezt hogy tegyem?


2013. ápr. 3. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
majd kinövöd magadtól, az erőltetett változás sosem jó. az olyan apróságokról, mint xd-t írni minden betű után, könnyű leszokni. a többi majd jön magától
2013. ápr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kezd "backspace" aktiv használatával: ha már leírtad

az XD-t, ki is tudod törölni. Aztán majd idővel már

le se írod :) Nálunk XD alapból tiltva van :D

2013. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noydra ***** válasza:
Mondjuk ne vihogj mindenen mint egy fogyatékos, mert k*rva idegesítő fud lenni... :D
2013. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem baj ha az vagy .
2013. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, sajnos xd mániában szenvedek :D De próbálok róla leszokni, mint a csúnya beszédről:D

Ne röhögjek mindenen? Hát nehezen fog sikerülni.:D

2013. ápr. 3. 23:15
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezen nem segítene még a gyógyszer sem. Ilyen vagy, ilyen is maradsz.
2013. ápr. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért fog nehezen sikerülni, mert butus vagy. Szerintem attól nem kell félned, hogy abból a leendő barátból kapcsolat lesz.
2013. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem lett az.. :)
2013. ápr. 13. 09:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Mily' meglepő fordulat.
2013. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Átgondoltam az egészet, és arra jutottam hogy én senki kedvéért se fogok megváltozni.. olyannak szeressen, amilyen vagyok!
2013. ápr. 13. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!