Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire önző lenne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akivel mindent megbeszélek.Lassan másfél éve legjobb barátomként hívhatom.Nagyon tetszik az egyik haverja, akivel mellesleg elég jóban van.A srác kedves velem,köszön mindig, egyszer-kétszer beszéltünk is amikor összefutottunk.Tehát nem tartom kizártnak,hogy szimpatizál velem.A legjobb barátomnak említettem hogy tetszik ( már két barátnőm is mondta neki hogy nagyon bejön nekem a srác) de nem tesz semmit. Még csak megse említ neki. Ha szóba kerül nálunk a téma,vagy tereli,vagy lebeszél róla. Nem értem,ha a barátom,miért nem segít? Ha egyszer megtehetné..nem akarom elhinni hogy ennyire nem érdekli..

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennyire az lenne.
2013. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért,mert szeret!!!! És többet akar tőled! Ez egyértelmű jel!!! Szerintem beszélj vele! :)))
2013. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert bejössz neki Te sülthal, azért nem segít. Első voltam.
2013. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem postás. Talán nem akar belekeveredni. Ne a barátok oldják meg mindig a párkapcsolati problémát. Ha meg valami rossz lesz, akkor meg a barát f*szán lehet verni a csalánt, ugye?
2013. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is többet akarhat, de azt is megérteném, ha egyszerűen nem akarna kerítőt játszani.
2013. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác szeret téged, még jó, hogy nem segít :D
2013. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
biztos nem akar többet,már sokszor letárgyaltuk vele,hogy csak barátság. Egyébként alakulóban van egy csajszival,akibe régóta szerelmes,szóval esélytelen. a kerítő szerepét pedig azért kéne eljátszania,mert az a csaj akivel alakulóban van most,az én egyik barátnőm,szóval rajtam keresztül ismerik egymást,és a barátom mindig hozzám fordul segítségért. még bonyolultabbá tettem,igaz?:D köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. ápr. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!