Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megprobaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megprobaljam ujrakezdeni?

Figyelt kérdés
Utalok hosszan es csopogosen irni tehat: van egy lany aki mar regebben is tetszett el is jott randizni de ott valamit elrontottam es azota nem nagyon beszelunk.Igazabol beszelnek en vele ha mernek de sajnos nem megy,mert felek folosleges mar.Nagyon fura lehet neki,hogy minden titkomat megosztom vele facebookon(hideget meleget..mashol nem megy) de suliban szinte egy szot sem szolunk egymashoz mert nekem olyan mintha nem lenne kozos tema,en meg amugy sem vagyok valami halalosan tarsalgo mindent megtargyalok a masikkal tipus de ha szerintetek van ertelme akkor erot veszek magamon es megprobalok minel tobb idot vele tolteni csak ugye a baratnok allandoan rajta lognak es igy nem olyan konnyu.Igazabol facebookon jol elvagyunk de nem ugy mint regen h suliban is beszeltunk itt is ott is.tehat elkezdjek teperni mint az allat vagy hagyjam a francba?

2013. ápr. 4. 22:33
 1/1 csajvagyok válasza:

1. hány éves vagy és ő hány éves?

2. itt nincs nagyon mit újrakezdeni mert el se kezdődött nagyon semmi

3. ha tetszik és különlegesnek tartod akkor küzdj meg érte... a csajok többsége erre vár hogy a pasi végre csináljon is valamit ne csak mondja.. (legalábbis én így vagyok vele)

2013. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!