Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az álomnőd/pasid?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az álomnőd/pasid?

Figyelt kérdés

Hogy néz ki külsőleg/belsőleg!

Kort és nemet is írjatok légyszi


2013. ápr. 4. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Külső: Nincs ideális, ránézek, és ha kiváltja az érzést, akkor jó :)

Belső: Megértő, normális!, nem hisztizik, megbízható, ide írnám még azt, hogy ne drogozzon, és lehetőleg max annyi alkoholt igyon, amennyit én :)



kort és nemet


najó, 32 F

2013. ápr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Külső: arányos, se túl kövér, se túl sovány, elbűvölő mosoly, szép szemek

Belső: ragaszkodó, higgadt, okos, megbízható valami extra, ami megfog benne

17/L

2013. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szebbet el sem tudnék képzelni.


Nem/Kor

2013. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Huhh... magasságra tök mindegy, 160 és 180 között legyen.

Testalkat: közepesen vékony, kicsit lehessen mit fogni rajta :DD nem kell feltétlen izmosnak lenni. Nagyon bírom a tetovált pasikat. azok valahogy jobban bejönnek. Hajszín/szemszín mindegy. Bár a szemhez hozzá tenném, elolvadok a nagy bociszemekért *.*

Belső: legyen jó humora, legyen intelligens, figyelmes, és egy kicsit szétszórt :D (nem tudom miért, szerintem aranyos dolog)

2013. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig olyan pasi volt az álom mint Freddie Prinze Jr :D

[link]


De mostanában már a "kis szerelmem" az álom. Pedig külsőleg meg sem közelíti Freddie-t, de mégis ő az álom nekem.

Külsőleg: magas, barna hajú, barna szemű. Vékony, karakteres az arca.

Belsőleg: humoros, kedves, figyelmes, és elfogad olyannak amilyen vagyok.


23/L

2013. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Engem egy lany a tekintetevel,a szemeivel tud lenyugozni.A szemelyisege ne eros,mert a torekeny elesett lanyokat szeretem akiket lehet olelgetni babusgatni puszilgatni..21F
2013. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Külső:ne legyen csúnya de pláza cica se, vékony csinos de ne túl magas

Belső:őszite,megbízható,amit akar mindig modja ki és nagyon szeressen

2013. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külső:ne legyen duci de nagyon vékony se kék szem ettől olvadok de am mind1 :D:P

Belső:Legfontosabb h őszinte legyen,hűséges kicsit vicces megértő aranyos kb ennyi röviden

21F

2013. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocs ,kor:22F
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg álmaim lovagját kéne leírni, akkor sötét hajszín, sötét/kék szem, legyen magas, átlagosnak mondható testalkattal. Ha van rajta egy kis izom, akkor plusz pont.


Legyen őszinte, megbízható, nagyon tudjon szeretni, ragaszkodó, intelligens, figyelmes, legyen humora és nem baj, ha nem az a nagyszájú, nagymenő. Vonzó számomra, ha félénkebb.


19/L

2013. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!