Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A korombeli fiúk miért mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korombeli fiúk miért mind olyanok, hogy nekik az a kapcsolat, ha rád írnak, rögtön megkérdezik van e pasid járunk és ennyi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, érettebb a többieknél, és eléggé idegesít, hogy kb az összes srác körülöttem így van a kapcsolatokkal.. idősebb fiúk is kizárva, mert azoknak meg csak szexre kellenék. mit kellene tennem?
2012. dec. 29. 19:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
itt vagyunk neked mi
2012. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

idősebb fiúk is kizárva, mert azoknak meg csak szexre kellenék


17vagyok,bár én nem így gondolom..

2012. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
66%

"15 éves vagyok, érettebb a többieknél"


Fura, hogy az összes lány így gondolja...

2012. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg velem! :D
2012. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3as válaszoló.. engem nem érdekel a többi lány mit gondol, én tudom magamról hogy érettebb vagyok. na de mind1 is, biztos jobban ismersz
2012. dec. 29. 19:46
 6/27 anonim ***** válasza:

Mert a korodbeli lányoknál köztudott, hogy nagy százalékban hagyják magukat. A fiúknak már nem kell olyan vadászösztöntől sugallt tetteket végrehajtani mint 20 évvel ezelőtt.

A mai lányokra szinte csak lálehel egy korabeli kisfiú és már hanyatt is vágták magukat előttük. (ezt a mi időnkbe könnyűvérűnek nevezték)


Te meg aki azt várnád, hogy nem ront rád úgy a srác egyből szerencsétlen helyzetbe kerülsz a többi korodbeli csaj miatt.

2012. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
sugallt --> sugalt
2012. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

áh! félreírtam:

lálehel --> rálehel


bocsi

2012. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
igen ez a baj, körülöttem majdnem minden lány már elribancosodott. bárkinek megengedik hogy letapizzák őket, mindennap más kapcsolat, nekem meg a gyomrom felfordul az ilyenektől
2012. dec. 29. 19:49
 10/27 anonim válasza:
83%
kifejezetten érett gondolkodásmódra utal, h a korosztályodban rögtön a járást stb.-t kérdező srácok vannak szerinted, az idősebb korosztályokban meg csak arra kellenél nekik :)
2012. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!