Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér csávónak nagy eséllyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér csávónak nagy eséllyel csak molett barátnője lehet?

Figyelt kérdés

legalábbis aki nekem visszaír, mind ilyen 90-100 kiló, pedig én kimondottan az alacsony, vékony, átlagos, kicsit molett lányokat szeretem (tehát mondjuk 160 centi, de max 75 kiló).

Ti mit figyeltetek meg a témában?:)


2013. ápr. 5. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

"n kimondottan az alacsony, vékony, átlagos, kicsit molett lányokat szeretem"


Akkor miután a sziával beköszöntél az első mondatban ird le a kívánalmaidat:D

2013. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre nincs szabály
2013. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem. de én olyat akarok és nem vagyok kövér :D

f19

2013. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénzed is van, vagy csak magas test tömeg indexed, ha igen, akkor a válasz: Nem.
2013. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Énis kövér vagyok. Nekem a legnagyobb barátnőm kb 170/75 volt, de ő is a fontos zónákra hízott, szóval nem hasra, hanem mellre, fenékre, szóval egész jó formája volt. Legalább is nekem tetszett. amúgy a többi barátnőm max ilyen 60-65 kg és 160-165 centi körül mocorogtak.

Szóval ne add fel, találsz biztosan vékonyabbat is.

2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerösöm olyan mint Danny DeVito, nagy dumagep, viccelödik es pozitiv a termeszete es olyan jo csaja van, hogy en csak nezek. Testvere is hasonlo alkat es neki is szep asszonykaja van.

Külsö sokat szamit, de belsövel többet ersz.

2013. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!