Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthoni kezeles nemi herpeszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni kezeles nemi herpeszre? Egyeb kerdesek lennt.

Figyelt kérdés
A tuneteim alapjan nemi szervi herpeszem van. Lehetseges, hogy a parom tunetmentesen hordozta magaba? Nem mondta, hogy valaha lett volna akarmilyen nemi betegsege. Kb. 2 hete voltunk egyutt eloszor ovszer nelkul, mert most keztem el fogamzasgatlot szedni. Lehet, hogy megcsalt? Valamint meg erdekelnenek otthoni gyogymodok ra, mert 2 het mulva tudok csak elmenni orvoshoz es nagyon kellemetlen mar az is ha hozzaer a fehernemum. Olvastam sos ulofurdot vagy citromfuves ulofurdot. Ezek jok? Valamint olvastam, hogy a holyagocskakra lehet tenni egy kis aloe vera-t. Valakinek volt mar ilyen? Mennyi idot alatt gyogyul meg? Az ertelmes valaszokat elore is koszonom :) 20/L
2013. ápr. 5. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet tünetmentes, lehet, hogy nem tud róla, hogy hpv fertőzött.


Ricinusolajat is szoktak rá javasolni.


De javaslom, ne diagnosztizáld magadat, mert lehet, hogytévedsz.

2013. ápr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, a gyógyulás: hetek kérdése sajnos. Elég hosszú.
2013. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne két hét múlva menj orvoshoz hanem azonnal!!! Az öngyógyítást hagyd meg másnak.
2013. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A munkam miatt nem tudok orvoshoz menni ezert kerdeztem.az osszes tunetem erre utal masra nemis talaltam ezeket a tuneteket.. Persze nem biztos es ha. Eltudnek menni orvoshoz mar elmentem volna :/
2013. ápr. 5. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Én továbbra sem értem miért nem tudsz orvoshoz menni, van ahol nem kell bejelentkezni, pl kórházba is megnéznek ha besétálsz, de mindegy.

Az 1 es nem jól mondta a nemi herpesz és a HPV nem ugyanaz és egyik sem egy megfázás. Komoly antibiotikumokkal kezelik és nem népi hagyománnyal. A herpesz egyébként a párodnak is komoly problémát okozhat, sztem ne várjatok.

2013. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget mihamarabb probalunk orvoshoz fordulni!
2013. ápr. 5. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, HSV-t akartam írni, nem HPV-t, freudi elgépelés létezik-e?
2013. ápr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és ha orvos ír fel gyógyszert mennyi idő után kezd enyhülni? mert konkrétan annyira fáj, hogy megmozdulni is nehéz
2013. ápr. 6. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!