Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok! Tényleg ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Tényleg ilyen a szellemi színvonal, vagy ezek csak hülyítő kérdések?

Figyelt kérdés

Ha bennem ment el popsiba, lehetek terhes?

Mit tegyek? A barátnőmnek büdös a szája.

Volt már valakinek közületek szexkapcsolata?

Tényleg sok tíz szexpartner?

Hogyan találhatnék olyan férfit akivel elvagyunk egymással?

lefeküdtem vele, de nem tetszik

Fiúk, szoktatok arra gondolni, hogy a szerelmetekből mi jön ki a vécén?


Szerintem már 14-15 évesen sem lehet ennyire tájékozatlan valaki. Ezeket az utóbbi órában kérdezték.

Miért nem az iskolában vannak? Ha meg idősebbek annál, akkor miért tesznek fel ilyen kérdéseket? A szex vonalán ennyire tudatlanok lennének, vagy ennyire perverzek?

Vagy ez lehet, hogy csak a Trolloknak fúj ébresztőt?

Ilyen buta kérdésre miért próbálnak komoly választ adni?



2013. febr. 25. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés is elférne a listádon.
2013. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak. Ez van.
2013. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az egészet lehet a netnek köszönni. Ne haragudj, de ha az én kölkeim lennének ennyire lököttek fellógatnám magam az első fára. A neten minden szart megtalálnak, csak egyre nem jönnek rá, hogy tanulni is lehetne és értelmes dolgok is vannak fent. Nem azt mondom régebben is voltak hülye emberek, de legalább nem volt ennyire köztudott. Ez most menő, hogy baromságokat kérdezzenek. Valahol a szülőknek is hibája, de a kölköké is. N
2013. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Első: pacsi! Ott a pont.

Amúgy a szellemi színvonal mindig ilyen volt, csak nem létezett olyan anonim oldal, ahova ki merték írni. Egy csomó kérdés felmerül az emberben, amit ha lenne egypetéjű ikertestvére, attól sem merne megkérdezni, de itt megteszi. A listádon lévő kérdések azért nem egy kategóriába tartoznak.

A másik oldal az, hogy itt lehet hogy igazi válaszokat kap. Tudom, hogy az emberek fele még az anonim netes oldalon is vetít, de például te megkérdeznéd a legjobb barátaidtól, vagy családodtól akár, hogy "mit tegyek s.ggszag ellen"? A napokban volt egy ilyen kérdés. Még az orvoshoz sem fordulsz ilyennel, pedig az már sokmindent látott-hallott :)

2013. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a négyessel.

Nagyon sok szemérmes ember létezik, aki annyira nem ért a dolgokhoz, hogy azt sem tudja hol nézzen utána.

Én álatalában próbálok, és igyekszek normális válaszd adni, dehát.. Megesett, hogy azt is kinevették, pedig a 10-ből én voltam ez egyedüli, aki nem gúnyolódott a kérdésen, és később a kérdező privát üzenetben megköszönte.


Vannak akik tényleg válaszokat keresnek. Az idióta kérdéseket viszont nem kell figyelembe venni! Ennyire egyszerű.

2013. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó, elfogadom, hogy ez a kérdés is oda sorolható, de én inkább onnan közelíteném meg a dolgot, hogy 15-16 évesen miért kérdezik meg, hogy mit csináljon, ha büdös a szája? Nem tanulta meg a fogápolást gyerekkorban? Ahogy itt valaki olvasta, hogy mit csináljon a se... Szag ellen. Nem jut eszébe, hogy meg kellene mosdani? Természetes, hogy a tiniknek vannak kérdései, de olyanok, hogy mi jön ki a lányból a Wc-n? És a tisztálkodással kapcsolatos kérdést nem meri megkérdezni az édesanyjától? A komolytalan kérdésre komoly válaszok érkeznek. Ez nem tanács, hanem hülyítés, nem?
2013. febr. 25. 11:52
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös. Sok mindenben egyet értek veled, de aki képes arra, hogy regisztráljon itt, és kezelni tudja a számítógépet, vagy az okos telefonját, az miért nem a GOOGLE keresőjét használja, ahol szakemberek válaszolnak az egészségügyi kérdésekre. Azt elfogadom, hogy Tinik szerelmi ügyekben tanácsot kérnek, és sokszor gyakorlatlanságból olyanra sikerednek a kérdések, amik idősebbeknek már kissé megmosolyogtató, de azok amit egy röpke fél órában összegyűjtöttem nem olyanok. A tudatlan tini kérdéseket én is komolyan veszem, és nem nevetem ki érte , mert én is voltan 14 éves, emlékszem a problémáimra. ( Igaz én anyuval, megoldottam azokat ). De amiket felsoroltam, azok nem olyan kérdések.

Azért te is kapsz egy zöldet.

2013. febr. 25. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! A szájszagos kérdésre nézz vissza, mivel ott úgy nézem, jogos a kérdés!
2013. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

a hármas válaszolónak talán igaza lehet. A szülő felelőssége is, hogy 15 évesen már gondolkodjanak okosabban a gyerekek.

Priviben megjött egy másik kérdés példának. Erre lehet komoly választ adni? Elhiszitek, hogy akár egy 16 éves fiú nem tudja a választ, és meg kell kérdeznie? Ez 100% , hogy provokatív kérdés. És ahogy valaki itt írta talán divat ilyen kérdéseket feltenni.

"Ha szánalomból lefekszek egy hetero lánnyal, akkor megcsalom a meleg pasimat?"

És ahogy valaki itt írta talán divat ilyen kérdéseket feltenni. Talán a kérdésekkel akarnak előbbre jutni a listán? Valójában nincs is kérdésük, csak kitalálják?

Persze nem idesorolva a furcsa, de valódi kérdéseket.

2013. febr. 25. 12:12
 10/12 A kérdező kommentje:

PencroftTivald - nak mondanám, hogy újra elolvastam a kérdést. Igazad van, hogy ez az egészségügyi probléma valakinek gond.

De lenne egy kérdésem. El tudod képzelni, hogy egy lánynak. ahogy a kérdező mondja gyomorforgató a szájszaga, és azzal leállnál csókolózni? Mert én lány létemre hasonló fiúval nem jutnák el odáig. Tehát ez a kérdés sem teljesen igaz. Szerintem. És most nehogy azt hidd, hogy lenézem, akinek szájszaga van, mert az egy betegség, vagy higiéniás dolog, de kezelhető. Csak én nem jutnák odáig, hogy szerelmes legyek egy olyan lányba,akinek a szaga gyomorforgató, ahogy a szerelmese írta.

2013. febr. 25. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!