Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bemernétek vállalni filmezős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemernétek vállalni filmezős estet kettesben egy olyan sráccal aki már bepróbálkozott nálatok?

Figyelt kérdés
Ma átjön hozzám az egyik fiú barátom,a szüleim bíznak benne,ezért is engedik,hogy kettesben legyünk. A szüleink ugyanakkor szültek és jóban is lettek,ezért mi már kiskorunk óta ismerjük egymást és jóban is vagyunk. De 1 hónappal ezelőtt a fiú megcsókolt. Én nem viszonoztam,mondtam neki,hogy menjen el. Egymás között mindig nagyon jól el vagyunk,kedves velem,persze mások előtt is,de bunkó másokkal,piszkál embereket,meg folyton villog azzal,hogy milyen gazdag. Nem sokára meg itt a szülinapunk.( Eddig mindig együtt tartottuk a szülinapunkat és az utolsó 2 évben mindig nagyon drága ajándékot kaptam tőle,én aránylag jó árban lévő ajándékot adtam neki...) Anyukámék hívták át,mert nem akarták,hogy egyedül legyek,a szüleink együtt mennek valahova,nem mondtam el nekik,hogy megcsókolt. Azóta az egy hónap óta nem igazán beszéltünk. Lehet,hogy megint bepróbálkozik? Akkor mit csináljak? Azt mondta pár barátom,hogy eléggé "kujon" lett,vagy mi.
2013. ápr. 5. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
simán.. nem fog megerőszakolni.. ebből nem kell ügyet csinalni:D
2013. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukádék biztos szeretnék...
2013. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dugjatok egy jót a film közben!
2013. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezen parázni, lesz egy jó estétek!
2013. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!