Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhet egy 15 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhet egy 15 éves lánynak egy 22 éves fiú?

Figyelt kérdés

Találkoztam ma egy ismerősömmel mikor jöttem haza és beszélgettem vele. Régóta ismerem, kiskorától fogva. Tudom azt is h 15 éves és hogy most kezdte a gimit.

Kérdezte h merre jártam és érdeklődött h pontosan mivel is foglalkozok. Mondta hogy csak pár napja szokott látni reggelente a buszon (mert hát előtte kocsival vittek). Nem is ez a lényeg hanem az az érdeklődés ahogy kérdezte! Én bátortalannak gondoltam, lehet h egy lökés kellett csak h megkérdezzem tőle hogy hogy van.


(Fura mert van más ismerősöm is(16-17 körüli) akivel hosszú idő óta nemrég beszéltem először és most elég visszahúzódó volt..)


Amikor kicsi volt akkor is nagy érdeklődéssel figyelt, lehet hogy felnézett rám mert idősebb vagyok nála.

Egyébként lehet hogy nem is tudja, hogy hány éves vagyok pontosan, amúgy is sokan 18-nak gondolnak.


2013. ápr. 5. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg van valahol írva, hogy xy éves csak xy évesnek tetszhet?Mit számít a kor?
2013. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában az ilyen fiatal lányoknak nem igazán jön be huszonéves.
2013. ápr. 5. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és nekem igenis bejönnek az idősebb fiúk. És szerintem sok lánynál van így.
2013. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejönnek a 20 fölötti fiúk. Igazából szerintem a kor nagyon nem számít, de ha mégis kéne egy határt húzni, akkor mondjuk legyen ...27-ig, ami még elfogadható korkülönbségnek számít nekem. Ez inkább a fiú részéről szokott gond lenni, mert egy 20 év fölöttinek már bőven vannak bizonyos igényei, míg egy 15 éves lány nem biztos, hogy készen áll mindarra, amit a fiú "elvár" tőle.

16L

2013. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkora hülye kérdés ez,mint a ház!Egy 13 évesnek is ugyan úgy tetszhet akár egy 22 éves akár egy 30 éves!Nincs korhoz kötve
2013. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!