Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha a barátnőtök/barátotok visszautasítja a szexet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen van, hogy napokig, esetleg hetekig nem akarja, minden különösebb ok nélkül.

Amikor én kezdeményezek folyton leutasít, ha néha van szex akkor ő kezdeményez, csak úgy hajlandó, egyszer én is visszautasítottam kíváncsiságból, hogy mit szól hozzá és nagyon dühös lett,azt mondta, hogy egy utolsó szemét vagyok.


2013. ápr. 5. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor felmegyek a rosszlányok.hu ra és kiválasztok valakit estére
2013. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm soha nem utasítja vissza, sőt örül neki!:D

17f

2013. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a nemed és hány éves vagy?
2013. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha ezt megbeszélnéd vele?
2013. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kettősmérce alapján önző egy hisztérika.
2013. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt ilyen.Ha lett volna,max úgy oldottam volna meg,hogy iszonyúan felizgatom,és nem dugom meg.Aztán magától rám mászott volna 2 percen belül.
2013. ápr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy lány vagy? Mert ha nő utasítja vissza az sztem annyira nem gáz,mi furcsán működünk,mi nem tudjuk annyiszor csinálni mint ti,de ha lány vagy akk gáz ha visszautasít...melyik az a pasi aki erre nemet mondana,sajnos nekem volt ilyen az életemben...hiába mondta nekem,h szeret nem tudtam elhinni,mert egy fiú részéről számomra nonszensz ha nem kívánja...
2013. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, és fiú, szerintem ő sem szeret ha így viselkedik.Felizgatni nem tudom sehogy ilyenkor, akár mit is csinálok mintha egy jégcsap lenne, legtöbbször egyszerűen kijelenti, hogy ma nem lesz szex csak úgy napközben, és utána hiába csókolgatom, nyúlok be a bugyiába, akármi elveszi a kezem, elfordul, kérdeztem, hogy rosszul csinálok-e valamit erre azt mondta, hogy nem, de ez számomra egyáltalán nem normális, hogy gyakran visszautasít, meg neki a szex úgy érzem kezd nyűggé válni, pedig az elején nem így volt.
2013. ápr. 5. 21:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akk itt más van...lehet már nem szeret téged annyira mint a legelején,nem akarlak megijeszteni,de én csak magamból indulok ki :/
2013. ápr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nagyon sokszor kezdeményeztem,de az esetek nagyon nagy százalékában elhajtott mint a legyet...

Ezek után csodálkozott,h nem akarom főleg úgy,h csak annyit kérdezett,h dugunk?.....

Fogamzásgátló zavar be neki,ha szed?nekem is okozott érdekességeket...


22l

2013. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!