Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti mire gondolnátok, ha a barátnőtök azt mondaná, hogy most nem akar veletek lefeküdni? Meg mikor orálisan kielégít benneteket és ti megkérdezitek, hogy akarod hogy én ujjazzalak téged és azt is visszautasítja?

Figyelt kérdés
A csajnak nincs meg a menzesze.
2011. ápr. 15. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy nincs olyan hangulatban, hogy szeretkezzen. Miért, te mindig olyan hangulatban vagy?
2011. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj. Igen a párom általában mindig olyan hangulatban van. Elég furán nézett rám,hogy most meg mi a bajom..
2011. ápr. 15. 17:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy te csinálsz valamit rosszul és ő széggyelli neked megmondani .Vagy egyszerüen tényleg nem kívánja
2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor tudasd vele, hogy te meg nem mindig vagy olyan hangulatban.
2011. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tegnap feljött,hogy nem a méret a lényeg téma,hanem,hogy a pasi tudja használni. Kérdezte,hogy ő tudja-e. Mondtam,hogy igenis meg nemis. Erre mondta,hogy csak igennel,vagy nemmel válaszolhatok. Nemet mondtam. Pedig nemakartam ezt neki megmondani. Nem is azért nem akartam ma vele mert nincs orgazmusom,hanem más probléma miatt...amiről beszélni kéne és nem úgy tenni mintha nem is létezne.
2011. ápr. 15. 17:55
 6/17 anonim ***** válasza:
Ahha. És nem kellett volna ezt már idejekorán megbeszélni?
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De megkellett volna...csak nemtudtam hogy hogyan..és most se nagyon..
2011. ápr. 15. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Már megmondtad neki, most már ezen felesleges agyalni, nem?
2011. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az a másik probléma?
2011. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak itt dolgok csajszi, és ezt vele kell megbeszélni, nem a gyk-n.
2011. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!