Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért áltatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért áltatják magukat azzal, hogy fiú barátaik nem akarnak semmit sem tőlük?

Figyelt kérdés
Nincs férfi-nő barátság, legfeljebb csak nem mondja ki az egyik a vágyát. Miért áltatják magukat?
2013. ápr. 5. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nincs szerintem. Kismillió fiú haverom van. IGaz haverok, de van köztük olyan is, aki tényleg igaz barát. Az egyikük valóban picit belém szeretett, pedig én nem terveztem, a másikuknak viszont teljesen közömbös vagyok, csak úgy mint ő nekem. Barátok vagyunk. Mindent megbeszélünk, de nem több.
2013. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem van lány barátom. Nem akarok tőle semmit. Mondjuk kíváncsi vagyok hogyan nézhet ki meztelenül, de ez még nem az a kategória...
2013. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem igaz...van sok fiú barátom...csak barát!
2013. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sok pasi barátom van, nem áltatom magam. Tisztában vagyok vele, hogy a nagy részük szívesen elvinne egy körre. De csak azért, mert valakit dögösnek tartasz, nem jelenti azt, hogy le is kell vele feküdnöd. Ha valaki kaját főz, nem jelenti azt, hogy meg is eheted. Valójában meg kit érdekel? Ha valamelyik akar valamit, akkor kinyitja a kicsike száját és megmondja. Nagyfiúk már.
2013. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lépjünk már túl ezen a fiú lány barátságon. Vannak emberek, akik képesek a másik nemmel vonzódás nélkül barátkozni és vannak, akiknek ez egyáltalán nem megy.

Nekem speciel sikerül elvonatkoztatnom és tényleg csak barátként tekinteni rá, ahogy sok fiú barátom is ugyanígy gondolja velem kapcsolatban.

2013. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak fiú barátaim és olyanok is akikről tudom, hogy többet éreznek irántam, de ha ez nem viszonzott nem is próbálok úgy viselkedni velük mintha viszonzott lenne, mert ezáltal a barátság megromlana és valljuk be ha a pasi nem látja a jeleket nem fog lépni :)
2013. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem tudom.. neha en is kiabrandulok... :$
2013. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lányok, sumákoltok :)
2013. ápr. 5. 22:59
 9/13 anonim ***** válasza:

A két legjobb barátom pasi, és teljesen közömbösek vagyunk egymás számára szexuálisan. Sosem volt egyikőjükkel se semmi. Ők is úgy tekintenek rám mint egy pasira. Mondjuk nincs nehéz dolguk, mert sörözök és meccset nézek velük. Ráadásul a humorom és az életfelfogásom is olyan, mint a pasiknak.


25/N

2013. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aztán ki hozta ezt a törvényt? :D Mi van, ha ennek ellenére a pasi nemhogy nem szerelmes a lányba, hanem másba szerelmes? Akkor a lánynak kell belé szerelmesnek lenni sürgősen, különben minimum tíz év dutyi? :D Hagyjuk már ezeket az idióta sztereotípiákat! Vannak emberek, akik anélkül barátkoznak egymással, hogy többet akarnának, nemtől függetlenül. Olyanok is vannak, akik ezt még elképzelni sem tudják. Ha meg valaki többet érez, az a fair, ha elmondja a másiknak és ha a másik nem tudja viszonozni, illene ezt is közölni. Ahelyett, hogy hónapokkal, évekkel később jönne a vérig sértődés.
2013. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!