Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre hogy azoknak akik "mindenkivel" jóban vannak, igazából nincsenek igazi barátaik. Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Nekem nincs sok barátom. Kb 5, de ők tényleg nagyon közel állnak hozzám.Ismerek olyan fiúkat , lányokat akik mindenkivel jóban vannak, elhaverkodnak, stb stb, viszont saját elmondásuk alapján nincsen legjobb barátjuk. Ez vajon miért van?
2012. febr. 15. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ők nem szeretnek mély barátságokat kötni. Én is hasonló vagyok, bár nekem azért van igaz barátom.

Azért van ez, mert senkiben nem bízom igazán, csak saját magamban. Nem is értem egyes emberek hogyan tudnak mindent megosztani mással.

2012. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem van 4 legjobb barátom akikkel mindent megosztok... De ezen kívül mindenkivel jóban vagyok :) Csak nem mindenkit engedek olyan közel magamhoz. De igen általában az ilyen társaságközponti kihanemén típusú embereknek igazából nincsenek barátaik...
2012. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. 5 komolyabb barátom van,de ettől függetlenül,mindenkivel jóban vagyok. És a legtöbben így vannak ezzel.

Nem lehet,h csak veled nincsenek jóban ezek az illetők,s azért mondod? Ha nem vagy velük jóban,honnan tudod,h nincsenek komolyabb barátaik?

2012. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek nagyon közeli barátaim, olanom sincs, hogy legjobb barátom. Mert minek? Leginkább úgyis mindig magára számíthat az ember. Így biztosan tudom: senki nem fog átb-szni. Ettől függetlenül én szeretem a barátaimat, vannak, akiket jobban, de egyikőjükkel sem osztok meg minden részletet az életemből. Van olyan ismerősöm, aki fűnek-fának elmeséli a magánéletét, szerelmi ügyeit, a leggázabb döntéseit, sztorijait, ami egyrészt szerintem visszataszító, másrészt meg baromi idegesítő. Az ilyenek talán hihetik, hogy rengeteg nagyon jó barátjuk van, de mit érnek ezek az emberek, ha másoknak, idegeneknek ugyanennyit mesélsz el?
2012. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tegnap 23:19

De jóban vagyok velük. Ők mondták nekem, mert kérdeztem mikor olyan volt a helyzet (buli) és mondták hogy nekik nincs olyan h legjobb barát..

2012. febr. 16. 18:52
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egy szóval nem mondtam hogy nem vagyok velük jóban nem tudom ezt honnan vetted :D
2012. febr. 16. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is olyan voltam, hogy "mindenkivel" jóba voltam. De inkább csak annyira, hogy együtt jártunk bulizni, meg ilyesmi, máskor nem igazán találkoztunk. Volt olyan 4-5 ember, akikkel igazán jóba voltam, és velük beszéltem meg a problémáimat... Aztán történtek dolgok, és rá kellett jönnöm arra, hogy ha igazán baj van, úgyse lesz senki, aki tényleg segít. Egy olyan barátnőm van, aki végig mellettem állt/áll. Ő az egyetlen olyan ember, akiben TÉNYLEG megbízom. Persze továbbra is jóban vagyok sok emberrel, de még mindig csak olyan haver szinten. Szerencsésnek érzem magam, hogy van egy olyan ember, akire MINDIG lehet számítani, és igen, ez kölcsönös....


Mert szerintem mindenki rájön majd szépen lassan, hogy ha tényleg baj van, senkire sem lehet számítani...

2012. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is megvagyok sok emberrel,de nem mindenkivel.Nekem sincs legjobb barátom,inkább csak haverok vannak,meg jó ismerősök.
2012. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4-5 legjobb barát-egyszerre. Majd ha tapasztaltabbak lesztek, rájöttök, egy életre nem jut ennyi...
2012. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy van!
2012. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!