Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen csökken a megterméken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen csökken a megtermékenyítési képesség?

Figyelt kérdés
Úgy történ t a dolog hogy barátnőmmel elmentünk bulizni kicsit többet ittam a kelleténél(nem tudtam magamról kb) és szeretkezni kezdtünk először óvszerrel utána miután elvittem 2x a lelkesedésem elszállt. Eközben az óvszer kiszáradt a makkomon tehát levettük... nagy nehezen visszatért belém az élet és elmentem de nem benne hanem kihúztam és úgy.. lehet e valami probléma? (3 éve cigizek és iszok). Az aktust megelőzően 3 napja voltunk együtt!!

2013. ápr. 6. 02:35
 1/5 Ipso ***** válasza:

A termékenyítési képesség a spermákra jellemző, úgyhogy nem, arra nem nagyon hat.


Viszont merevedési zavart és impotenciát igenis okozhat. Az meg neked még rosszabb.


Rövid távon lehet tőle merevedési zavarod: "Az alkohol ugyanis az érfal hirtelen kitágulásához vezet, ennek tartós fennállása pedig merevedési zavart okozhat."

( [link] )


Hosszú távon pedig impotenciát. 3 év iszogatás talán még nem okozott neked gyógyíthatatlan kárt, de a jövőben jobb lenne mértékkel inni.

2013. ápr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor szerinted lehet para ? :O
2013. ápr. 6. 02:57
 3/5 A kérdező kommentje:
mer amúgy józanon semmi bajom nincs csak 3 és fél liter bor + 3 sör után voltak problémák ha nem iszom túl magam minden okés :)
2013. ápr. 6. 02:58
 4/5 anonim válasza:
Sörre bor mindenkor borra sör meggyötör :-)
2013. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne idd le magad már megválaszoltad a kérdést.
2013. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!