Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mi h 15 évesen már 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mi h 15 évesen már 6 partnerem volt akivel lefeküdtem?!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
akkor te jo gyorsan megszeretsz mindenkit ....
2013. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
53%
Meddig? 2 hónapig?
2013. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Az mi? SZÉGYEN b.zdmeg, szégyen.
2013. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Inkább ne akard tudni...
2013. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Semmi. Laza erkölcsű, szexelni szerető csaj vagy, ennyi. Ez nem ribancság, te dolgod, mikor kivel meg mennyit szexelsz.
2013. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem írom le a véleményem rólad!
2013. ápr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
egyetértek a 15ös válaszadóval.
2013. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Úgyis csak a szád kellett, és hogy nyelj egy s mást. Ezt a világon egy pasi sem fogja neked bevallani, kellemes strigula voltál az életükbe. Bár egy 15 évessel a minőségi sex fogalma lehetetlen. De egy lökésnek elmegy.
2013. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bizonyára szereted a szexet, bár tekintve, hogy kiteszed a netre, valószínűbbnek tartom, hogy igazából a szexnél is jobban szereted, hogy ezzel felvághatsz.


Egyébként a szex nem érdem. Ha elmegyek egy étterembe és eszem egy jót, az sem érdem. Ha én főztem, én készítettem az abroszt és egy értékes emberrel ülök le együtt enni, az valami. E nélkül a szex... nos, csak szex. Persze ideig-óráig ad némi kulináris élvezetet.


Egyébként pedig a szeretésről: Fogsz te majd még többet is tanulni a szerelemről az életedben. Mivel 15 vagy és legkorábban ~12 évesen valószínű, hogy szexeltél, alig néhány hónap jut minden srácra. És akkor ebben benne van a megismerkedés, a beszélgetés, az első csók, a bizalom elnyerése, az első szex, a további szex, a kapcsolat megromlása, a szakítás és a szerelem elvesztése miatti pasiundor, szünet is.... Na és ez az amit ne akarj bemesélni nekem!


Te nem szeretted a pasikat, csak örültél, hogy van valaki melletted, aki egész normális és el tudtok lenni illetve akivel lehet szexelni és így nem érezted magadat magányosnak, értéktelennek.

Ebben nincs semmi megvetnivaló, ha tudod, mit csinálsz, de az már baj, hogy te ennek nem vagy tudatában.


Kicsit tarts szünetet és nézd meg magadat külső szemmel! Nem ítéllek el, de ha így folytatod, könnyen egy kiélt p*csa lehetsz, akinek valahogy nem éppen a legjobb pasik jutnak, és felnőttként se tudja, hogy kicsoda és hogyan kéne kezelnie az emberi kapcsolatait.

2013. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem akarom abbahagyni h több mint fél éves kapcsolatom :)
2013. ápr. 21. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!