Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha (még) nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha (még) nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és nem vonz a gyermekvállalás. A barátom már tervezne, de ha belegondolok, milyen lesz az a gyerek kamaszkorában meg hogy magamra már nem jut időm a szülés után, nem igazán van kedvem gyermeket szülni.

Feltételezem, ha akarnék, akkor sem szeretném panelben felnevelni, kertes házat meg elég drágán lehetne venni, stb.



2013. ápr. 6. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Igen, normális. 22 évesen nem kell sietni, ráértek még gyermeket vállalni. Majd Te is meg fogsz érni rá.
2013. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%

ez hogy panel, ez hülye felfogás és tudod miért, mert ott hamarabb lesznek haverjai, mint magánházban ill zöldövezetben

ja minél nagyobb a gyerek és a szülő között a korkülönbség, annál nehezebben érted meg, ha csak nem tudsz belül fiatal maradni, nem csak külsőleg nézzél ki jól, ja és 30 éves kor után sem lesz könnyebb a helyzet, akkor is kell adnod Magadra, még többet, mint most

hát engem sem vonzótt, ha rajtam múlt volna egy sem lenne

ettől függetlenül, ráérsz N

2013. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2:

1.Nem értem a panellal kapcsolatos megjegyzésed.

2.Anyagi szabadságot értek ezalatt, ami egyesek számára az önzés jele lehet.

3. Korkülönbség? Legkevesebb 23 év lenne így is. Édesanyám és köztem is nagyjából ennyi van és nem igazán jövünk ki.

2013. ápr. 6. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is teljesen rendben van. Rengeteg lány ilyenkor már teljesen tele van azzal, hogy gyerekholleszazesküvőházasságkombiautó, teljesen jó, hogy te minden vágyad mellett megőrzöd a józan eszed
2013. ápr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!