Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiatal lánynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal lánynak a felzselézett hajú vagy páwafiúk tetszenek igazából?

Figyelt kérdés

Nekem még nem nagyon volt komoly kapcsolatom,de a környezetemben minden páwafiún 3-4 csaj lóg egyszerre.Sokszor végiggondoltam már,hogy ők miben nyújtanak többet mint én,és mindig a stílus lett az,amiben,úgy vélem jobbak nálam.

Én magas,izmosabb,normális,viccesnek mondott fiú vagyok,de a hajam nincs felzselézve,és nem hordok divatos cuccokat.Szeretett viseletem a farmer,kicsit "feszülősebb" rövidujjú,matt bőrdzseki,ilyen időben.(és persze ápolt vagyok)

Sajnos a stílusomon nem kívánok változtatni,szégyellnék almazöld csőnaciban,sárga cipőben és rózsaszín mintás,dekoltált pólóban parádézni az utcán.A zselét szintén utálom a hajamban,ékszereket se hordanék szívesen,úgyhogy nem valószínű,hogy valaha is páwa lesz belőlem:D

Na de,van olyan fiatal lány,akinek tetszenek a hasonló fiúk is,vagy a páwa-style mindent visz?

17/F


2013. ápr. 6. 14:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
21%
Nincsenek olyan lányok, akiknek tetszenek a normális fiúk. Aki pedig azt állítja, az hazudik, le lehet tesztelni is.
2013. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem bírom a páwákat :D A barátom sem az. Használ zselét a hajába, de nem ilyen ecsetet csinál belőle, az elejét egy kicsit megcsinálja, ettől eltekintve semmi páwás nincs benne, és az olyanoktól irtózom :D
2013. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
ja, és: 17/L
2013. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
páva nem madárral nem kezdek,nem vagyok animal sex perverz
2013. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Így átolvasva kicsit hosszú és nyafogós a kérdés,ezért bocs:D

2-es,a hajam a homlokom felett nekem is fel van állítva egy kicsit,csak én nem zselézem.Így megszárítom,aztán kész.

2013. ápr. 6. 14:25
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése..nekem például nem jönnek be a páwafiúk :D Ha valakinek jó a kisugárzása akkor nem kell ahhoz zöld gatyába meg sárga cipőbe járnia hogy felfigyeljenek rá a csajok 17/L
2013. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Utálom a páwákat,de könyörgöm,nézzen már ki valahogy. Az,hogy zselézi a haját,mitől páwa?! Ha elől nem lapul rá a fejére,hanem normálisan megvan csinálva,nincs azzal semmi baj,és ezalatt nem arra a frizurára gondolok,amire rákövedt 1 kg zselé.Sokkal jobb,mint a vasalt kiscsajfrizura,vagy amikor úgy nézel ki,mintha most keltettek volna fel. Akkor lesz valaki páwa,ha b.zis ,neonszínű ruhákban jár,fülbevaló lóg a fülébe,fiú létére,nincs más képe,csak amin a hasát mutogatja,és nem tud még beszélni sem normálisan. Egyébként,ne vessetek meg,de tényleg,nem rosszabb egy páwa,mint olyan,aki nem ad magára semmit. Nyilván egyik se jó,de legyen már valami igényes,pasiformájú kinézete,egy határozott,önálló stílusa,ami nem feltétlen a divatról szól. Ha már én is adok magamra,mégsem vagyok plázar.banc,akkor ő is nézhet ki ápoltan,mégha nem is lesz páwa.

16/L

2013. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem a férfiak tetszenek ;)
2013. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Utolsó,sehol sem írtam,hogy elhanyagolt lennék,vagy elvárnám,hogy az elhanyagolt fiúkra bukjatok..

De az ismerőseim közül mindenki arra bukik amit leírtál.

A zselét meg úgy vettem észre,hogy az valami szuperanyag,minél több van az ember hajában,annál több lányt fog bevonzani:D

Egy ismerősöm vagy fél decit ráönt a hajára minden alaklommal,szerintem ez már túlzás egy kicsit..

2013. ápr. 6. 14:35
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos igaz még a te korodban, de ne aggódj a NŐKnek majd tetszeni fogsz.
2013. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!