Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem bírom elviselni, hogy egy pasi rám se hederít?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy mostanában sokat ismerkedtem, (hónapok óta szingli vagyok) és azt vettem észre, hogy egy idő után már nem érdeklem a pasikat. Először keresnek, bejelölnek, telefonszámot akarnak, talizunk, ilyesmi. Aztán meg jön a nagy semmi. Nem történik semmi! Esküszöm, nem vagyok ribanc, szóval nem fekszem le velük, nem vagyok nyávogós, kibírhatatlan, normálisan el lehet velem beszélgetni bármitől, kedves vagyok, szeretek poénkodni. Akkor mégis miért van az, hogy egy idő után már le vagyok sz@rva? Már annyira nincs önbizalmam emiatt, hogy mostanában már inkább elküldöm én a pasit a francba minthogy én essek pofára. 22/L
2013. ápr. 6. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Na... rád van hederítve!
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy ha tényleg okos vagy, jól is nézel ki, és még jófej is vagy, hogy megijednek tőled. Főleg, ha a saját korosztályodban nézelődsz. Nem ritka eset.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarsz külföldre költözni?.f/25.El éldgélnénk kettecskén ;)
2013. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy untatod őket?
2013. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélgethetünk, ha akarod! Én ilyen vagyok, csak fiúban. Ha pedig küldesz képet, akkor én is küldök, és akkor tudok egy véleményt küldeni.
2013. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy manapság elég sok a ribi és az emberben van egy olyan beidegződés, hogy ha egy bizonyos időn belül nem fekszel le vele azt úgy veszi, hogy nem vonzódsz hozzá (ami lássuk be az esetek 99%ban igaz is). Ennek az oka már kicsit bonyolultabb...
2013. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Képet nekem is.Tuti valami nagyon jó csaj vagy.
2013. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nem bírom elviselni, hogy egy pasi rám se hederít"


"nem vagyok ribanc, szóval nem fekszem le velük"


"egy idő után már le vagyok sz@rva"

2013. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Démon rá is jött a problémára :D
2013. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mostanában már inkább elküldöm én a pasit a francba minthogy én essek pofára."

-egy géniusz vagy :D


am rám kb 100 csajból 80 le se sz@r :D nah? a maradék 20%-ból lehet bnőt keresni, nagy dolog

2013. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!