Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs nője csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs nője csak az lehet az oka hogy ronda ember?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok soha nem volt csajom, én amikor suliba jártam olyan visszahúzúdó voltam hogy senkivel se beszéltem semmit,

nem járok egyátalán bulizni,sportolni jártam,egyetlen egy csaj haverom sincs soha nem is volt,nem ismerek egy csajt se jóba se vagyok egyikkel se , pár haverom van azokkal néha találkozok, szerintetek így már érthető hogy lehet hogy nem csak a rondaság miatt nem lehet valakinek nője


2013. ápr. 6. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:

nálad inkább arról van szó hogy nem éltél/nem ismerkedtél

egy nő sem fog odamenni leszólítani

2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vagy nem gazdagok a szüleid, nincs német hárombetűs autód(abból is minél nagyobb számozású)

nincs több misi a zsebben mikor fizetsz

nem viszed el nyaralni az épp aktuális , menő helyekre

nem vagy igazgató v elnök egy cégnél...

2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"soha nem volt csajom, én amikor suliba jártam olyan visszahúzúdó voltam hogy senkivel se beszéltem semmit,

nem járok egyátalán bulizni,sportolni jártam,egyetlen egy csaj haverom sincs soha nem is volt,nem ismerek egy csajt se jóba se vagyok egyikkel se "


egyértelmű, csak és kizárólag ezen múlik, a rondaságon

2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem még pár haverom sincsen. Semmi társaságom. de ettől még ugyanúgy ronda vagyok, dagadt és alacsony, ami sokkal kizáróbb ok.
2013. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz! Nem, nem csak csúnxa fiúknak nincs nője! Túlságosan visszahúzódó vagy, nem jársz olyan társaságba ahol lányok vannak, akkor hogy gondolod, hogy becsajozhatsz? Tessék nyitni feléjük! :)
2013. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel egész életedben a gyermekkorod játékát játszottad a bújócskát ezért nem is volt esély nőre.
2013. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem pl nekem a testem jobb az átlagnál, fejem átlagos kb

csak nem vagyok partizós én sem, meg nem tok leállni dumálni mindenkivel... nem vagyunk egy hullám hosszon, ennyi

f19

2013. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs senkim. Nem vagyok problémás külsőleg. CSak annyiról van szó, hogy nem vagyok az a haverkodós típus.

Réges rég megyűlöltem a többi embert, átláttam, hogy miféle pakányfajzatok vannak, és ezek ismétlődnek vissza folyton folyvást. Nem vagyok egyszerűen kíváncsi ezekre.

Régen voltak összezörrenések, hibáztam én is /jellembelileg/ beláttam, de valahogy mindig is beilleszkedési zavarokkal küszködő ember voltam.

Hazudni remekül tudok azóta, meg pókerarc is megy remekül, így konfliktusok nincsenek, tehát úgy elvagyok a többiek közt, de valahogy sose szeretek ismerkedni senkivel.

Nincs egy haveri kör, nincs barát, és nőkkel meg kifejezetten útálok kommunikálni, őket még unom is de nem kicsit. Nemi vágyat érzek, de szimpátiát nem.

Erről van szó.

Így hát egyedül, magányosan járom az utam, és tudom, rám a pénzes nők karjai fognak várni.

Egy ember vagyok, akinek nem tetszik a társas együttélés.

Nem vagyok jó konfliktuskezelő, nem igazán szeretek alkalmazkodni a többiekhez, nem vagyok az a símulékony féle, és a klónbírka álljunk be a sorba típus sem vagyok sok esetben. Nem tudok jópofát vágni a világ felé, és nem vagyok sohasem jó hangulatú egyén.

Frusztrált vagyok, és tombol bennem az agresszió, amit elnyomok, és nem foglalkozom senkivel, sportban vezetem le, így nincsenek abszolút problémák. Kerülöm a vitás helyzeteket.

Egy párkapcsolatban, egy társasági viszonyban elkerülhetetlenek időnként az álláspontbeli ellentétek, a viták, az összezörrenések, nekem ezektől fóbiám van, nincs rá szükségem, és kényszeresen kerülöm az ilyen helyzeteket.

AZ utdvalás bűlik, untat, frusztrál, nem kell kudarcélmény.

Ha nyitnak felém, mert bizony szoktak, szoktak dicsérni is ,elismerni is, abban sem szoktam partner lenni.

CSak közönyt érzek a külvilág felé semmi más.

Ilyen például tehát egy magányos ember belső tulajdonsága.

2013. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az az oka hogy nem vagyok tömve lóvéval, és Ferrárim sincs a garázsba, sőt még Justin Bieber se vagyok

Tehát a nők szerint szar pasi vagyok

2013. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezermillió egy oka lehet, pl. nem társaságkedvelő, nem beszélget nőkkel, stb., stb. Ismeretlenül nehéz megmondani.
2013. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!