Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen ember mint én kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ember mint én kell majd valaha valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 30 éves vagyok, fiú és szűz. És a jelenlegi állapot szerint az is maradok, a mai világban amikor az egészséges emberek is nehezen találnak társat én miért kellenék is bárkinek? Sajnos van egy komolyabb betegségem, ami miatt havonta járok kórházba, fizikai munkát nem végezhetek, így "gyúrni" sem tudok, nem vagyok izmos, mostanában el is híztam, a fejem teteje meg majdnem teljesen kopasz. Ezek után nem is csodálom, hogy nem kellek senkinek, meg is értem a lányokat, hogy egy ilyen problémás és csúnya emberre nincs szükségük.


Meg régebben egykét lány mondta, hogy az a legnagyobb baj velem, hogy böszme formája van az arcomnak, ezért még hozzámérni sem szeretnének.


Bár régebben még voltak haverjaim és társaságba is jártam, az ismerkedéssel soha nem volt problémám, nem vagyok visszahúzódó és csendes, de igazából komolyabban soha nem kellettem nemcsak a lányoknak, hanem az embereknek sem, olyan igazi barátom soha nem is volt talán. Depressziós vagyok, gyógyszereket szedek rá, és már eljutottam oda sajnos, hogy nem is érdekelnek az emberek, nem akarok többet bennük csalódni és nem akarok mégegy pofáraesést a lányoknál.


2011. aug. 4. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Jobb ha erre a kérdésre nem kapsz választ... neked és a lelkiismeretednek sokkal jobb lett volna ha nem teszed fel a kérdést mert majd lesz valaki aki az utolsó csepp életkedved is elveszi.
2011. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez a helyzet.

De én szerintem mindenki megtalálja a saját maga párját.

Olyanokat is látok, hogy nagyon duci fiú és még is van barátnője. Ne add fel a reményt. Bár azt írod nem akarsz többet csalódni.

2011. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj ez elég nehéz ügy. Én magam is szűz vagyok, 21 éves. nem vagyok se izmos, se magas, se jó képű, se gazdag, se társasági ember. Ezek mind elegek ahhoz, hogy ne legyen sikerem a nőknél. Hiába vagyok egészséges.


Tudom sovány vigasz, de legalább tudod, hogy sokan szenvedünk hiányt. Ez van sajnos. :(


Szerezheetnél nőt, de ők a ronda kategóriából valók. Megértelek,ha azokhoz nem tudsz vonzódni, mert én sem, csak haverként tudok rájuk nézni. Mellettük szól, hogy nagyon jó barátok tudnak lenni.

2011. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Persze,hogy kellhetsz Te is. Mindenkinek meg van a magához való párja, csak épp meg kell találni. Ez viszont már bonyolult. Szóval a kérdésre a válaszom : igen!


Fogalmam nincs mit jelent az,hogy böszme formájú az arcod.Ilyenről még az életben nem hallottam.

Mivel még igencsak tapasztalatlan vagy, ezért mások által kapott kevés visszajelzésből alakítottad ki a testképed és a tulajdonságaid. Na ez az ami nem egészséges. Persze,hogy az ember mások által kap visszajelzést, de attól függetlenül kell egy egészséges,reális önkép magáról kívül és belül is.

Azon már nem is csodálkozom,hogy depressziós vagy és gyógyszereket is szedsz rá. De erre csak azt tudom mondani, hogy az antidepresszánstól nem leszel boldogabb és jobb hangulatúbb, a nyugatóktól pedig nem leszel sosem igazán nyugodt. Maximum kába és élettelen. Persze tanácsokat osztogatni mindenki tud,én nem szeretnék igazából észtosztani.


Viszont amin érdemes elgondolkozni,az az,hogy neked végülis mik a céljaid az életedben?

Vannak-e álmaid?

Hiszel ezekben a dolgokban?

Miért ne hinnél,hisz láthatod,másoknak is simán összejöhet!Vagy nagy nehézség árán jön össze,de akkor is sikerülhet.

Szerintem állíts magad elé célokat,és kezdj el kieszelni egy tervet,ami által megvalúsíthatod őket!

Nincs lehetetlen,csak tehetetlen.(tudom könnyű mondani... )

2011. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval. Az a helyzet, hogy bár teljesen megértem az elkeseredettséged és a kilátástalanságod, de ne így állj hozzá. Tudom, hogy ezt könnyű mondani, de ha végigolvasod a válaszom, talán érthetőbb lesz. Legelőször is magadat kell elfogadnod és szeretned. Azt hiszem, ez nem fog könnyen menni. Írod, hogy depressziós is vagy. A helyzet az, hogy minden ilyen jellegű lelki problémának megvan az oka, amit magadban kell keresned. Én javasolnám neked a meditációt és a pozitív gondolkodást, nem is hinnéd, mekkora lehetőségek rejlenek benned, csak el kell hinned és akarnod kell. A meditáció révén, ha hiszel benne, valóban hiszel, akkor nagy változásokat érhetsz el egyrészt a hozzáállásodban, ezáltal a kisugárzásodban is. Nem tudom, mennyire vagy mozgásképtelen, valamilyen módszerrel azonban biztosan le tudnál adni pár kilót. Az egyik barátnőm mozgássérült, tolószékhez van kötve, és ő is felszedett jó pár kilót. 3 hónap alatt leadott egy 10-est, szimplán azzal, hogy odafigyelt az étkezésére és a karjával emelgette magát, próbált felüléseket végezni, olyan mozgást, ami a lehetőségeihez megfelelő volt és hatásos. Bár, ha fizikai munkát nem végezhetsz, akkor lehet, hogy ez sem lesz megoldás. Akkor viszont figyelj oda az étkezésedre, ha tudsz. A kopaszság mint olyan szerintem kizárható, amiatt talán ne aggódj. A lényeg, hogy ha valóban szeretnél végre barátnőt, akkor elsősorban magadat fogadd el, szeresd, és ezáltal a kisugárzásod is megváltozik. Csak hinned kell benne. Mindennek az alapja a hit. Azt pedig, hogy megszeresd és elfogadd magad, úgy érheted el, hogy meditálsz, ha gondolod, ajánlok neked nagyon jó anyagokat ehhez, és olvasol tudatalattival kapcsolatos könyveket. Ezek rengeteget segítenek.

Remélem, valamennyire segítettem.


26/L

2011. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj sincs hogy harminc évesen szűz vagy, és azzal sem hogy gyúrni nem tudsz, és semmivel sem ezek közül, a probléma a fölfogásodban van, bocs ezzel nem megbántani akartalak, de szerintem nem normális dolog hogy ennyire adsz 1-2 lány véleményére, sok millió van belőlük, ugyan úgy mint ahogy férfiból is, és ahhoz hogy megváltozzon a fölfogásod jó irányban, ahhoz először magadat kéne elfogadnod, tudom hogy ez nem mindig olyan egyszerű, de nincs más választásod, ugyan úgy mint sok más embernek sem, és még valamit azt soha ne várd el hogy a nő menjen oda hozzád, mert te vagy a férfi, és ha esetleg vissza is utasít, egy a sok millió közül, egy nőt sem szabad soha össze hasonlítani az összes többivel, mindenki egy más egyéniség.
2011. aug. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%
EZ van. Sprite.
2011. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, csak akkor esélytelen barátnőt vagy új barátokat találnod, ha ezt bebeszéled magadnak, tudom a változás nem könnyű, de sokat segíthet, ha elhatározod magadban, hogy meg akarsz változni. Mert ha a jelenlegi körülmények között nem működik az életed akkor változtatnod kell egy-két dolgon.

Nekem is voltak régen hasonló problémáim, pl.: a haj nekem 14 éves koromban kezdett el kihullani a hajam a homlokom két oldalán és idővel csak rosszabb lett és sokan évekig piszkáltak miatta ami nagyon rosszul esett, de egyszer elhatároztam, hogy levágom az egészet és már nem volt mit rejtegetnem ez nagyon sokat segített nagyobb lett az önbizalmam akkor voltam 17 és innentől kezdtek jobbra fordulni a dolgok. Ezt csak azért meséltem el, mert a változás alatt azt értem, hogy több kis apróbb lépésben próbálj változtatni akár a külsődön akár a szokásaidon,öltözködéseden,gondolkodásodon ez tudom nem könnyű és a legtöbb ember fél is tőle, de semmit sem veszíthetsz vele. Nekem sem volt az, de elértem azt, hogy jobban érezzem magam a bőrömben és elfogadjam önmagamat.

Soha ne törődj bele abba, hogy nem lehetsz boldog, mert nincs késő változni még igen is fiatal vagy és a 30as évek eleje még az egyik legszebb korszak egy férfi életében (ezt sokat megélt ismerőseimtől hallottam)!

22/ F

2011. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

ezek a bajok semmik, egy ismerősöméhez képest

neki komoly betegsége van,, én így kapásból tudom, hogy sokkal komolyabbak mint neked, nem lesz hosszú életű, hát hogy is fogalmazzak, annyira beteg, hogy na.

valamivel 30 alatti férfiról van szó, se pénze se semmije nincsen, gyereke nem lehet,


mégis kellett egy nőnek, aki ráadásul nem is csúnya, és elfogadta úgy, és tényleg szerelem, mert a fiútól érzelmeken kívül semmit nem fog kapni


szóval a te eseted közel sem reménytelen, mivel a te bajodnál ezerszer komolyabb bajok vannak másokkal, csak te nem tudsz róla, a beszűkült kis világodban élsz, egy torz önarckép alakult ki rólad önmagadban

csak ki kell mozdulni és keresgélni, egy képet ha fölraknál, vagy legalább elmondanád, hogy milyen a betegséged, többet tudnék írni, de ennyit tudok mondani


egyébként ha a kefélés menne, akkor azt a kis testsúlyt is könnyen le tudod adni, nem igaz?


ha pedig nincsen lelki társad, akkor is küzdeni kell, mert farkastörvények vannak, mindenkinek jut hely a társadalomban, csak a ranglétra változik.

egyébként barátkozz, szerezz kutyát, vagy valami állatot magad mellé, a szomszéd is jó lesz, rúgj be, legyél sokat részeg, menj el szórakozni, ilyesmi

2011. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Szerezheetnél nőt, de ők a ronda kategóriából valók."- Hát nem vagy te egy kicsit eltájolva? Úr Istnem, hogy milyen emberek vannak! Szerintem a kérdező nem egy szupermodellre vágyik, hanem egy társra, aki elfogadja az összes hibájával betegségeivel!

Az a lényeg, hogy ne add fel a keresgélést, és semmi képen nem szabad befelé fordulnod, próbáld elfogadni magad... tudom, hogy könnyű ezt mondani, de próbáld meg, mert 30 éves vagy és még előtted az élet! :)

Keresd fel a barátaidat és járj társaságba, szórakozóhelyekre! :)

2011. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!