Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak a nudista nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak a nudista nők strandon, ha éppen menstruálnak?

Figyelt kérdés
Úgy is lehet menni? Vagy tamponnal (kilóg a kihúzó szál!) nem illik, nem szabad?

2013. ápr. 6. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem "rendes" strandra se nagyon mennek olyankor,nem hogy nudlista strandra! :D
2013. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Van aki fölveszi az alsót, de a tampon is megoldás. A zsinór eltüntethető...
2013. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehetnek alsóban nudista strandon?
2013. ápr. 6. 19:26
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
a soft tamponról senki se hallott még?
2013. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, az mi?
2013. ápr. 6. 19:36
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
persze, hogy lehetsz
2013. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy nem lehet felöltözve (bugyiban sem) nudista strandon lenni.
2013. ápr. 6. 19:42
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Tampont használnak.

Már én is láttam ilyen kilógó szálakat, bár a többség igyekszik azért eltüntetni.

Nem csinálnak ügyet belőle, mivel az egész nudizmus a természetességről szól, és a menstruáció is természetes dolog.

2013. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Piros napokon lehet bugyiban lenni. Mondjuk van nem egy csaj, aki ezt az engedményt kihasználva folyton abban van nudista strandon, valahogy ők 30 napot mensiznek egy hónapban... Mindegy.


Ezzel szemben tényleg menstruálóknál meg én is láttam már meg nem egyszer kilógó madzagot naturista strandon, de kábé annyira zaklatott fel, mintha egy fogpiszkálót láttam volna a szájában. Ilyen helyeken tényleg minden tök természetes, se undorodást, se nemi gerjedelmet nem érzel ettől.

2013. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah, és az én csajom is szokott meztelenkedni tamponnal is, aminek amúgy ügyesen el lehet tüntetni a madzagját.
2013. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!