Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kihívásnak vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kihívásnak vesztek olyan lányt aki megközelíthetetlennek tűnik, magabiztosnak? Egyáltalán vagytok olyan bátrak hogy próbálkozzatok nála?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Miért pazarolnám rá az időm, ha vannak elérhető lányok is?
2013. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem pazarlom ilyenekre az időm, pláne ha nem is jelez felém hogy én tetszek neki
2013. ápr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nem, anno igen, de most már inkább fárasztónak veszem.
2013. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én ismerek egy ilyen lányt. De az nem vonzó, nem izgató, hanem olyan idegesítő, beképzelt, idióta kis ..... hogy legszívesebben elküldeném a büdös francba, de inkább nem foglalkozom vele.


Ebbe semmi kihívás nincs, okoskodó minden, de túl fáradt vagyok ahhoz hogy ecseteljem, bár igazából kb ennyi

2013. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy elérhetetlent játszó fapina? Köszöntem nem. Nem hogy nem kihívás, hanem egy idegesítő nyűg.

Az ember legfeljebb! olyannál próbálkozik, aki jelét adja valaminek,hogy esetleg nah... De aki szarik látványosan a fejedre, játsza az elérhetelent, azt szerintem hagyni kell a fenébe. Itt is olvasható a sok aljadék hozzászólás,hogy a nyomorék próbálkozott, de inkább "halt volna meg+ mert mégis mit képzel, hogy mer már ilyet csinálni,hogy őtt, a miss pi-csát meri leszólítani, ki ez.... Na ilyenek után, főleg hogy még ilyen megjátszós trágyadomb is jellemben, biztos hogy felé se szarnék. Nem bátorság kérédése, hanem vagy -e ennyire ostoba csicska hogy ilyenre vetemedsz, hogy bepróbálkozol egy ilyen szamétnél.

Vannak sokkal normálisabb, kezdeményezőbb, aranyos lányok is, normális agyő emberek amúgy sem abban mérik az ellenkező nem értékét, hogy mennyire nehéz, vagy könnyű felszedni, hanem hogy minőségileg mit tud adni.

2013. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mitől az. Mert a legtöbb csak eljátssza a királykisasszonyt, amihez annyi köze sincs, mint papnak a bigámiához... Akkor biztos, hogy még el is küldeném a halál f..szára, mert értéktelen felesleges embernek tartom, aki csak oxigént fogyaszt...

Ha viszont azért ilyen, mert ez valami védelmi funkciót lát el, és emellett értelmes aranyos nőről beszélünk akkor igen.

25/F

2013. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon egyedi, és nagyon csak ő kell, akkor igen, nem hagyom annyiban emiatt. Ezzel 3 probléma van.


1. Ha van olyan lány, aki szintén megfelelne, de nem megközelíthetetlen, akkor máris ő nyert.


2. Nehezen ismerem meg eléggé ahhoz, hogy eldöntsem: tényleg ő kell és nem más, ha egyszer nem hagyja magát megismerni.


3. Pont ugyanúgy rástartolnék akkor is, ha nem lenne megközelíthetetlen.


Tehát elég kontraproduktív a dolog: előnye nincs, de csomó hátránya igen.

2013. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!