Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan megközelíthetetlenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan megközelíthetetlennek tűnök?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista lány vagyok és még soha nem volt párkapcsolatom. Ez sokáig egyáltalán nem zavart, de mostanában egyre többet gondolkodom rajta, hogy mégis mit csinálok rosszul, hogy még mindig szingli vagyok. A barátaim sem tudják, hogy az miért van. Okos,humoros, szép és kedves lánynak tartanak. Nagyon tág az érdeklődési köröm, szeretek sportolni, főzni, enni, zenét hallgatni, mozizni...kb. mindent. A külsőmmel nincs semmi gond, jók az adottságaim, normálisan öltözködöm, normális alatt azt értem, hogy nem öltözködöm ribancosan, hanem a koromhoz illően, divatosan, fiatalosan természetesen. Próbálok kedves lenni mindenkihez. Azt sem mondhatom, hogy nem mozdulok ki és zárkózott vagyok, mivel szeretek társaságban lenni és szórakozni. Egy barátom szerint az lehet a baj, hogy túl "tökéletesnek" és normálisnak és ezáltal megközelíthetetlennek tűnök. De mégis miért?? Mit tegyek, hogy végre találjak valakit, aki kedvel engem úgy"? Miért csak azok a cicababafiúk jönnek oda hozzám, akiknek csak egy körre kellek? Nekem ez egyáltalán nem jön be...annyira undorító. Hová tűntek a helyes és jófej fiúk, akik oda mernek jönni egy lányhoz? Kihaltak, mint a mamutok vagy száműzték magukat egy másik bolygóra? Mi a baj velem? Én csak várok és várok az örökkévalóságig...
2011. júl. 18. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tűntek el, csak megfogyatkoztak :/
2011. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Aki helyes, annak csak arra kellesz, aki nem, az meg neked nem kell. Sorry baby!
2011. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a túl szép csajokhoz nem mennek oda a normális átlagos pasik, mert összef.ssák magukat a félelemtől, hogy el lesznek utasítva.

a jó csajokhoz csak a jó pasik mennek oda, akik 1 kört akarnak.

épp ezért, nem fogok túl csinos ruhában járni ezentúl, "megrondítom" kicsit magamat, hogy legyen már merszük...és nem nyitom ki túl gyakran a szám, nehogy attól féljenek, hogy túl okos vagyok .:D

ha beválik a módszer, akkor majd visszaírok, hogy ment. :D

20/L

2011. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
már megint idejössz kötekedni? elmehetsz a .............
2011. júl. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha rondítom magam és befogom a szám, akkor nem hiszem, hogy túl sok értelme lenne az egésznek...annyira nem égető a pasiszerzés, hogy ne legyek önmagam.
2011. júl. 19. 00:21
 6/14 anonim ***** válasza:

:D akkor fel a fejjel!

élvezd a hobbijaidat, a barátaid társaságát, és ne foglalkozz a pasizással! :)

nekem mindenáron kell pasi, ezért vagyok hajlandó áldozatokra.

de term. nem mindenki van ezzel így :)

2011. júl. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kopj már le!!!!

ilyen h.lyét, mint te, biztosan nem választanék, az a lényeg :D

2011. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a vita köztetek sajnos rajtam nem segít...:D
2011. júl. 19. 00:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz olyanokkal hogy pl a barátaid barátai afféle protekcióval, ők biztos merni fognak odamenni ha a barátaid beajánlanak náluk.
2011. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a "tul tokeletes es normalis es megkozelithetetlen" szoveg hulyeseg szerintem, mar bocs. :) Lehet hogy azert felnek odamenni hozzad mert nagyon szep vagy - van ilyen! Lehet az is hogy nem mosolyogsz sokat, az oltozkodesed, vagy valami mas miatt. Latatlanban erre nem tudunk valaszolni. Esetleg ha kuldesz kepet priviben talan tobbet tudok segiteni :)
2011. júl. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!