Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó senkinek? (22F)

Figyelt kérdés

Hmmm... igazából nem is is tudom, hogy miért ide írok.. de úgy érzem ha leírom, és valaki elolvassa, akkor talán mint külső szemlélő választ tud adni a kérdésemre.. vagy legalább is tanácsot.


Szóval, 22 éves Bp-i egyetemista srác vagyok és úgy érzem hogy már nem bírom tovább a folytonos sikertelenséget... A helyzet az hogy életemben nem volt kapcsolatom... és úgy néz ki ha így haladok, nem is lesz...

Hogy miért? Jó kérdés...

Persze ezernyi választ tudok felsorolni magamnak: Szerencsétlen, önbizalom hiányos vagyok, rosszak a testi adottságaim (magas, vékony,gyenge,szemüveges, és még kicsi is...),unalmas vagyok, nem vagyok jó semmiben...és talán legfőképp: teljesen más a gondolkodásmódom mint manapság a huszonéves srácoknak...

Nem úgy vagyok vele, hogy "lyuk-lyuk csak a keret más..." (persze tisztelet a kivételnek)


Miért vagyok ilyen szerencsétlen???

Mivel érdemeltem ki? - Igyekszem mindenkivel rendes lenni a környezetemben. A barátaim és ismerőseim közül általában én vagyok az aki mindenkinek segít (pl az egyetemen ha valami tárgy nem megy neki), vagy bárkinek valami problémája van és ha nem is mondja de látom rajta, akkor ott vagyok hogy segíthessek....

És erre mit kapok? Mindenkinek max akkor jutok eszébe ha valamivel kapcsolatban problémája van...


De akárhányszor beleszeretek valakibe, mindig pofára esek... és mit kapok indoknak? : "Túl rendes aranyos fiú vagy de... nem tudom... nem szeretnék komolyabbat tőled..."


Eddig az elmúlt években elviseltem valahogy folytonos kudarcokat... tanulásba meg munkába temetkeztem... (talán az az egyetlen dolog a világon amiben még jobb vagyok mint a nagy átlag...)

De mostanra elértem azt a pontot, hogy aludni sem tudok.., a tanulás sem megy... egyszerűen képtelen vagyok koncentrálni... semmi nem köt le.. sem munka sem film, sem zene, sem sétálás...

Tegnap este óta olyan gyomoridegem van.... Úgy érzem egyszerre fel tudnék robbanni, és emellett annyira gyenge vagyok hogy csak nézek ki a fejemből... még a puszta gondolkodás sem megy...


Huh kicsit hosszú, lett... Remélem azért valaki elolvassa..

Zárszóként csak annyit, hogy tudom persze hogy legnagyobb baj hogy ilyeneken forgok, és ezzel lehúzom a környezetemben lévők hangulatát is... És tényleg melyik csajnak kellene egy olyan pasi aki állandóan csak elcseszi a kedvét? Megértem hogy senkinek.... Csak ez ilyen öngerjesztő végtelen ciklussá vált... amiből nem találom a kiutat...


Légyszíves segítsetek, tanácsoljatok valamit....

Köszönöm! 22F


2013. ápr. 6. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha van kedved írj privibe , megpróbálok segíteni :) L/21
2013. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem csesznéd el a kedved ha lenne bnőd!

és ne csüggedj mert nem késő még! hidd el mindenkinek van egy igaz szerelme a világon! (MINDIG EZT TARTSD SZEM ELŐTT)

Soksikert a csajozáshoz!

ha szeretnél írj priviben!

14/F

2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne idegeld magad rajta,nem éri meg.Nem csak te vagy így ezzel.Tanácsot adni erre lehetetlen,viszont annyi,majd lesz valahogy.Olyan még nem volt,hogy valahogy ne legyen.Vagy megtanulsz nem foglalkozni vele,vagy belehülyülsz.
2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak csak annyi,inkább ne.Nekem is nemrég segített valaki,aki jól érezte magát velem,napokon át,állítása szerint,aztán mikor oda került a sor,rájött,nem vagyok az esete.Ha így akarsz segíteni,inkább hagyd.Van elég gondja.
2013. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Foglald el valamivel magad és ne gondolj állandóan erre,sok lány is van így,majd találsz valakit aki úgy fog szeretni ahogy vagy,meglátod !
2013. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Jó vagyok a lelki támaszban vagy a segítség nyújtásban,már sok mindenkinek segítettem. Írj,ha gondolod:)

16/L

2013. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudjátok lányok,nem hiszem,hogy lelki támaszra,barátra van szüksége általatok.Hanem egy nőre,aki végre elfogadja,és vele is marad!Erre jelentkezzetek!
2013. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam én is. Az egyik probléma az lehet, hogy hagyod magad kihasználni, túl kedves vagy mindenkivel, ezért vissza is élnek a helyzettel, és csak akkor vagy fontos másoknak, ha a segítségedre van szükségük. Tanulj meg nemet mondani, és ne menj oda, hogy "segíthetek?". Akinek segítségre van szüksége, az tátsa fel a száját, ha meg nem szól, akkor ne foglalkozz vele, ne ajánlkozz, hogy segítesz, elvégre nem vagy valami szeretetszolgálat, akinek kötelessége mindenkin segíteni. A munkahelyen én is megtanultam, hogy ha valakinek valami kínja van, akkor úgyis szól, nem kérdezgetem folyton őket, hogy szükségük van-e a segítségemre.

A másik probléma: nem vagy férfias. A "rendes" meg "aranyos" pont azt jelenti, hogy a lányok nem tekintenek férfinak. Próbálj meg önbizalmat építeni, legyen valami olyan hobbid, ami pozitívumokat ad neked. Másrészt ne rögtön potenciális barátnőt láss a lányokban, beszélgess velük "tét nélkül", aztán vagy alakul a dolog, vagy nem. Ha egyedül nem megy a sz*rból való kilábalás, akkor kérj segítséget, nem szégyen. Ráadásul ha van támaszod, akkor sokkal könnyebb megbirkózni mindennel.

2013. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sok "adottságodon"a mit leírtál, lehet változtatni. Nem azt mondom, hogy menj konditerembe, de mozogj egy kicsit, sportolj, ha más nem, akkor súlyzózz, fekvőtámaszozz, ilyesmik. Változtass hajat, szemüveget, kicsit szedd rendbe magad. Sokkal több lesz az önbizalmad is, ez tuti és mások is észre fogják venni a változást, több barátod lesz, előbb-utóbb barátnőd is. 25N
2013. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha eddig nem volt egy kapcsolatod sem akkor a helyedben én sürgősen elhúznék egy normális prostihoz akivel szex mellett még el is beszélgethetsz a problémáidról


A barátok úgyse lesznek veled őszinték,a vadidegen emberek szoktak jó tanácsokat adni

2013. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!