Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta elhagyott a barátom úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elhagyott a barátom úgy érzem senkinek se vagyok elég jó?

Figyelt kérdés
Pedig már több mint egy éve volt. Mégse sikerült egy normális kapcsolatot kialakítanom. Udvarlók vannak, azt mondják szép vagyok stb. Én mégse hiszem el. Tudom butaság, de annyira összetörték a szívem, hogy nem tudom már elhinni, hogy egy új férfi kívánhat engem. Holnap elvileg lenne randim, mégsincs hír a másik félről. És ilyenkor bennem van a félsz, hogy megint nem vagyok elég jó valakinek...
2011. febr. 19. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is akarod, hogy jó legyél valakinek...
2011. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam is ez a helyzet
2011. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A semmilyen válaszokon kívül esetleg segítene valaki, hogy mit csináljak holnap? Csak azért, hogy ne toljam el a randit nagyon... Mondjuk úgy, hogy társasági ember vagyok, mások szerint van bennem báj, csak ez az önbizalomhiány tesz keresztbe. Szeretném ha jól érezné magát a partner, csak kis bíztatás kéne...
2011. febr. 19. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Tele van a világ magányos férfiakkal, csordultig. El se hinnéd mennyi a huszonéves szűz! Ha ezek mellett nem találsz magadnak könnyűszerrel egy férfit akkor 100% hogy benned van a hiba.


Ne aggódj, ne stresszelj a randikon! Tudod, ÖNBIZALOM! (Ti szövegetek!)

2011. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy tanácsot tudok adni: ne ezen lovagolj. Legyél spontán, legyél önmagad! Ha ezen nyavajogsz, akkor 101%, hogy elszúrod a randit.
2011. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj fölöslegesen. És ne írd le a másik partnert idő előtt. Ha összejön a randi ne kapkodj nézz a szemébe, majd kérdezd meg hogy mit lát ha rád néz. Aztán pedig hidd el neki amit mondd, mert az igazat mondja. Ilyen egyszerű, kezdj el bízni újra az emberekben. Más út nincs.

26 f

2011. febr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!