Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik lány barátom, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik lány barátom, már 4-5 órája skypeol az exével, akivel 2 hete szakított. Mi a francot lehet ennyi ideig skypeolni ilyen későn? :@

Figyelt kérdés

Rohadtul féltékeny vagyok, mert a lányba bele vagyok zúgva. Múltkor már tök megörültem, hogy szakítanak...beszélő viszonyba se voltak nagyon, de most meg órák óta skypeolnak...

Szerintetek lehet, hogy újra összejönnek?


2013. ápr. 7. 02:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%
Ott már villant minden...bocs.
2013. ápr. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem többet érsz ennél..
2013. ápr. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Most azt beszélik meg hogy mennyire hiányoznak egymásnak.Holnap találkoznak és belecsapnak a levesbe


Sajnálom :(

2013. ápr. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
hagyjad vannak jobb sunák
2013. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
De a pasija utál engem...tegnap szemétkedett is velem, a lányt meg nem is igazán érdekelte és neki adott igazat. :/
2013. ápr. 7. 02:46
 6/33 anonim ***** válasza:
#4 sünik*
2013. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

hát nyilván nem prózai dolgokról esik szó, sőt nézelődnek is

keressél mást, sajnos ez van N

2013. ápr. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

utolsó: hjaj tee :D

kérdező mondom vannak jobbak sok hal úszik a vízbe lógasd a kukacot hátha valamelyik ráharapxDD

2013. ápr. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Áááá, nem adom fel. :D

Ha 13 hónapig hajottam rá, most ha összejönnek (és ha egyszer nem működött köztük, másodjára se fog, szóval csak idő kérdése, hogy mikor szakítanak ha összejönnek). Még +10 hónaptól nem hiszem, h tovább bírnák, szóval még nem adom fel. :D

2013. ápr. 7. 02:50
 10/33 anonim ***** válasza:

"tegnap szemétkedett is velem, a lányt meg nem is igazán érdekelte és neki adott igazat. :/"


Ez mindent elárul.Sosem lesz a tiéd.Törődj bele

2013. ápr. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!