Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hetero csajt el tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero csajt el tudnék csábitani leszbiként?

Figyelt kérdés
Ő még soha nem volt lánnyal, kíváncsi vagyok hogy sikerülne-e.

2013. ápr. 7. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hetero, azaz nem a lányokat szereti. Nem.
2013. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
semmit nem tudhatsz mi van a fejében, így azt mondanám lehet, de csak lassan N
2013. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Max 1 éjszakára ha kíváncsi típus.
2013. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De végülis minden leszbi úgy lesz leszbi,hogy beleszeret egy lányba. Ha közeli kapcsolatba kerülnénk, és sokat lennénk együtt, akkor sem?
2013. ápr. 7. 12:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, kivéve, ha ő is vonzódik titokban a lányokhoz (is).
2013. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ezt hiszed, akkor nagyon buta vagy. Aki leszbikus/meleg, az úgy születik, max később döbben rá az igazságra. Nem fog senki csak úgy leszbikussá válni. Szomorú, hogy úgy tűnik érintett vagy a dologban, de még ezt se érted :)
2013. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nem szeretem. Az ilyen, vagy ehhez hasonló gondolkozás miatt van az, hogy a emberek többsége negatív véleménnyel van rólunk.

Én is voltam már hetero lányba belezúgva, de nem mondtam el neki, többek közt hülyét se akarnék csinálni magamból. Ha meg csak poénból csinálnád, mert kíváncsi vagy sikerülne-e, az elég gyerekes egy dolog.

2013. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen, persze. Akkor, ha a hangsúly a csábításon van. Ha a másik lány egy kicsit is nyitott, és megfelelően vonzó és lehengerlő vagy, nincs akadálya a dolognak. Lehet, hogy sem eddig sem ezután soha nem fogják érdekelni a lányok, de ha mást nem is, a kíváncsiságát biztosan ki tudod elégíteni.
2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16:46-es! 19 éves koromig 2 barátom volt, az egyikkel 2 évet jártam, a másikkal 1 és felet, és szerettem őket. utánuk jött egy lány, akibe teljesen belezúgtam...szóval én is hetero voltam..
2013. ápr. 10. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!