Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem ma fogja bevallani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem ma fogja bevallani, hogy a barátomtól terhes, hogy kellene reagálnom?

Figyelt kérdés
A barátom és a nővérem összejárnak a hátam mögött, azt hiszik nem tudom pedig de, csak arra vártam, hogy bevallják... de most egy kosza SMS-ből megtudtam, hogy ma este a családi vacsora után befogja vallani a nővérem, hogy nem elég h lefeküdt a barátommal, de még teherbe is esett tőle...
2013. ápr. 7. 13:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
EPIC
2013. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fake a kérdés vagy nagyon gerinctelen nővéred van.
2013. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy akkor tök jó, mert nem csak unkotesók lesznek, hanem egyben féltesók is ugyanis te is terhes vagy a csávótól.
2013. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hidegvér és önuralom, és csinálj úgy mintha nem tudtál volna semmiről semmit.Igy szép a játék. Pár év, és a sors vissza adja mindkét szereplőnek a "jutalmát".De a kezedet ne sározd be.
2013. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Családi vacsoránál a legjobb, ott lesznek kések, villák, akár egy-két ügyesen eltört pohár... Tedd, amit tenned kell.
2013. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Én a helyedben mosolyogva közölném velük, hogy "Már tudom..Ezzel kicsit elkéstetek." Majd a nővéredre köpnék.. Ez tudom, csúnya, de az is az, amit ő tett. A lényeg: maradj higgadt! Ez zavarhatja majd őket és az ugyebár jó..:)
2013. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A barátomat lehet h lerúgom az 5.ről, de a nővérem terhes... őt csak szerintem megpofozom és ha nem volt elég naki akkor meg is fejelem... de, hogy hideg vérrel nem fogom tűrni az biztos...
2013. ápr. 7. 13:18
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
palit kinyirnám a nővéredet hasba rugnám
2013. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne ordibálj vele, mert ha nem leszel ráérges, az csak mégjobban fogja bántani. Majd később mond meg neki, hogy bénán titkolóztak, mert amúgyis bénák, és hogy sajnálod a gyereket, mert béna szülei lesznek.
2013. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha annyira zavarna, hogy összejárnak és tudsz is róla, akkor mi a f*szért nem szóltál róla eddig? Miért, mire vársz? Ne haragudj, de meg is érdemled!
2013. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!