Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a nagyon kismellű lányokról?

Figyelt kérdés
Épp, hogy a mellbimbóm áll ki a trikóból! elmúltam 15 és még egyáltalán nem nő! :(

2013. ápr. 7. 16:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Már unom ezeket, nem zavar ha nincs melle egy lánynak :D Nem a csecsébe fogok beleszeretni
2013. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

fognak még nőni hidd el

de nekem nicns bajo ma kismellű nőkkel. Számomra nem ez a fontos egy Nőben.

Inkább egy kismellö de okos humoros lány, mint egy nagymellű primitiv tahó.


persze ismerek nagymellő okos lányt is akit valljuk be... hm... lennének ötleteim... söt vannak is :)


de most komolyan mondom, hogy annak a pasinak aki a barátnőt, az egyenrangú partnert látja benned, nem a mellméreted fogja érdekelni.

2013. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Hiába mondom azt,hogy a kis mell a legszebb,ügyszem hiszel nekem.szóval...
2013. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar. Hidd el egy normális kapcsnál nem a mell méret a lényeg. Vagy ha igen akkor nem te érdekled igazán a srácot hanem a tested.


24 F

2013. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Még bőven nőhet ,de nem biztos,hogy fog...

HA nincs ,akkor is lehetsz nőies és szép.

De szerintem tuti fog nőni,ne aggódj.

2013. ápr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Imádom!!! Nem kamu. Tényleg imádom.
2013. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem is iszonyúan zavar,h.kicsi,pedig a pasim állítja,hogy jó az úgy ahogy van,de akkor is ciki.
2013. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Bizony nem mindenki szereti a nagy cickókat ! De a tiéd még szépen fog fejlődni, emiatt ne aggódj. Mire mások már "elvirágzóban lesznek" Te akkor leszel fénykorodban. Jelenleg légy türelemmel,és hidd el, értékes és szép vagy !
2013. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%
Igen mert ti ilyenek vagytok lányok :P
2013. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nőnek nagy a melle, az kisebbet szeretne, amelyiknek meg kicsi, az a nagyobb után áhítozik. Azt hiszem ez már mindig is így lesz...
2013. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!