Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfival még nem jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfival még nem jöttünk össze, húztuk a dolgot. Azt mondja én vagyok élete szerelme, de ennek ellenére rendszeresen kihasználja az exét. Felejtős?

Figyelt kérdés
Vagy érthető hogy vannak igényei, akkor is ha szeret? Mert még nem tudtunk összejönni, külsős okok miatt..
2013. ápr. 7. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szóval szeret de még dug az exével.
2013. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen...és nem tudom hogy jogos-e, ha tőlem nem kapja meg a szexet (se)
2013. ápr. 7. 19:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért most mi van köztetek? Még csak randizgattok? Vagy már kapcsolatban vagytok de szex még nem volt?
2013. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Egy férfival még nem jöttünk össze, húztuk a dolgot."


Ez mit jelent?

Sose találkoztatok még?



"Azt mondja én vagyok élete szerelme, de ennek ellenére rendszeresen kihasználja az exét."


És ez közelebbről mit jelent?

Az ex úgy tudja, hogy még együtt vannak?

2013. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem még nem is randizunk, mert az én életem nagyon rendezetlen és még muszáj várni ha nem akarunk bajt.. azt mondja hogy ő vár ha kell éveket is.. (nem nincs senkim, mielőtt azt hinnétek, csak vannak gondjaim amiket nem tudok kezelni)

Az ex is tudja hogy már nincsenek együtt, a lány még mindig szereti és kb. zaklatja hogy fogadja vissza, ő pedig ha szex hiánya van megfekteti..

2013. ápr. 7. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Ergo még semmi sincs köztetek csak egy gyengének mondható ismerkedés. Szóval azzal dug akivel akar.
2013. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, nem kérhetem számon és nem is fogom. Csak nem tudom hogy tényleg lehetséges-e hogy szeret, ha közben az exét néha megfekteti.
2013. ápr. 7. 19:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát annyira azért nem szeret, de mivel még szinte ezaz egész köztetek 1%-on áll ezért bármi lehet.
2013. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5: Ez elég zavaros, mert ha együtt szeretkeznek, ami ugye egy kapcsolatnak kb. 80-90%-át teszi ki akkor is, ha van, akkor most nehéz azt mondani, hogy nincs kapcsolat..:D

Tehát nincs arról szó, hogy volna köztük valami olyan rossz élmény, ami miatt ne tudnák egymást szeretgetni... Akkor meg nemigazán van a fiúnak motivációja, hogy letegye ezt a kapcsolatot.

Vagy jó a kapcsolat egy bizonyos szinten mégiscsak, vagy a fiúnak nem a szeretet számít a szexben.


Ti neten ismerkedtek?

2013. ápr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Neten is meg személyesen is.
2013. ápr. 7. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!