Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok minden nőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok minden nőbe?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy imádom a nőket. Vagyis azokat akik nem kövérek és nem csúnya az arcuk.


Nem tudnék egyikükkel sem összejönni, mert nem tudom kimondani azt, hogy csak téged akarlak. Mindegyiküket szeretném kényeztetni, kipróbálni, megcsókolni. Mindig azt érzem, hogy azzal, ha valakinek igent mondanék egy kapcsolatra, azzal kizárnám a többi lányt a világomból...


Hogyan lehetne ezen túllendülni, mert kezdem hímringyónak érezni magam :(


2013. ápr. 7. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
majd megkomolyodsz.
2013. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
majd kinövöd...
2013. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ne izgulj, a szelektálás után, azt hiszem sok nem maradt a rostán N
2013. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen mint te nem is érdemli meg,hogy barátnője legyen...
2013. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barney Stinson?
2013. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy meg fogsz komolyodni,vagy háremet kell csinálnod,de az utóbbi sansztalan.
2013. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem-nem Barney...

Régebben még azt hittem, hogy becsülni kell a nőket, tisztelni és szeretni. De mióta rájöttem, hogy nem, azóta minden annyira más. A barátaikat, akikbe "szerelmesek" annyira lazán csalják orrba-szájba. Néhány perc ismeretség után mindenki szinte megdugható. Minél több lánnyal vagyok, annál kevésbé hiszek abban, hogy egy lányra pazarolnám az időmet...

2013. ápr. 7. 20:06
 8/11 anonim ***** válasza:
na és? élvezd az életet :)
2013. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Közhelyes, de egyszer majd megtalálod azt az egyet, akiért megéri mindent hátrahagyni.
2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy te szerelmes senkibe, hidd el, egyszerűen arról van szó hogy te férfi vagy, a nők meg nők...... és férfiként nekem sem férfiak jelennek meg az álmaimban :-) Hanem nyilván csajok, akik aranyosak és kedvesek :-)

Ha te azt tudnád mondani egy lányra, hogy igen, neked ő kell, az lenne valójában szerelem, mert ha csak azért mert csinos meg kedves, ez rengeteg csajról elmondható, és akkor persze hogy nem fogod a saját csajodat különlegesnek érezni, az igaz hogy vannak akik azt mondják hogy klassz csaj és jól van, de amíg nem tapasztalsz meg igazi szerelmet, ami sokkal erősebb akármilyen nemi vágynál, ez talán kicsit kétértelmű, de érted...... addig érthető hogy minden csajban csak a dögös macát, meg az aranyos angyalt látod...... lehet hogy nem mindenki, sőt, én csak azt mondtam hogy végül is érthető a dolog amit írsz, és biztos vagyok benne hogy nem vagyunk egyedül ezzel, sőt sok nő sem a pasikkal :-)

Sok nőnek kifejezetten megőrül, a mogorva és tahó palikért, férfiak nagy része meg az aranyos és kedves csajokért, csak a férfiaknál kicsit több is a vizualitás is, mint a nőknél, főleg amikor azt is tudja az ember hogy mennyi dögös és kedves szingli csaj van, olyankor úgy alszol el hogy több csini kedves arcú csajra is gondolsz, közben meg felteszed magadnak a kérdést, hogy nem vagyok normális? Nézd meg a kutyákat/állatokat ők is minden (vagy majdnem) minden nőstényért/hímért meghülyülnek, kb sok embernél ugyan ez van...... embereknél másabb azért néhány szempontból a dolgok ez tagadhatatlan, de a férfi meg a nő önmagában a legérvényesebb és legerősebb ellentét, külsőleg és természetben, még ha minden ember más, akkor is sok igazság van ebben, ez nem olyan ellentét, mint hogy én a sósat szeretem inkább a másik meg az édeset.

2013. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!