Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit csinálnátok akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csinálnátok akkor ha a barátnőtök egy lánnyal csalna meg titeket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 20:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
de csak 3asban! :33
2013. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnálak.. mért is? Mert megcsalás ha lánnyal is csinálod akkor is. Vagy én vagyok itt az egyedüli normális? Ha valakivel kapcsolatban vagyok akkor csak is vele csinálom és nem mással és ezt elvárom tőle is. Akinek ilyenen gondolkodik az nem szereti a párját.


21/F

2013. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltük volna meg előtte, akkor nagyon mérges lennék. Esetleg 1X megbocsájtanám, de utána tuti nem néznék ugyanúgy rá.

Megbeszélés esetén a feltételeim azok lennének, hogy vagy 3asban csináljuk, vagy én is csinálhatom a lánnyal, de csak kettesben.

2013. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
az megint furcsa,3asban a másik csajjal is??? betenni egy másik csajnak,hát sztem nem,ink osztozkodjanak rajtam, én meg a csajomon a másikkal!
2013. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megkérném hogy szálljon be és csináljuk hármasban.
2013. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Első körben miért akarna megcsalni? Ha valakit megcsalnak, akkor az a kapcsolat halott... Egyáltalán nem érdekel, hogy csak kíváncsi... Ennyi erővel, pasira is lehetne az.


Ha felhozná a témát, hogy szeretne lánnyal együtt lenni... az már más kérdés. Természetesen belemennék, hogy kipróbálja milyen, azt kétlem hogy hármasban, mert akkor az nem olyan, hisz nem csak és kizárólag nővel van.

25/F

2013. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szakítanék, mert megcsalna. ráadásul duplán megbántana
2013. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én adnék vmi "büntit" mindkettőtöknek. van is ötletem, h mit.
2013. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megcsalás.
2013. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Akkor én is megcsalnám egy vagy több lánnyal. Ha neki lehet, akkor nekem is.


Nem is értem miért ennyire elfogadott ez a divat leszbiség. Ugyan úgy megcsalás, mintha férfival tenné.

2013. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!