Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit csinálnátok akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csinálnátok akkor ha a barátnőtök egy lánnyal csalna meg titeket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 20:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Először is: Apám, ez mekkora varezság!


Ahogy látom nem én vagyok az egyetlen aki szívesen lenne a pasid helyében. :-)


De a helyzet az hogy csúnya dolog a másik tudta nélkül ilyen huncutságot tenni. Bár ez nálam még megbocsájtható bűn korántsem biztos hogy nála is az.

2013. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Ahogy látom nem én vagyok az egyetlen aki szívesen lenne a pasid helyében. :-) "


És neked mitől lenne olyan jó, hogy más matat a barátnődben?

2013. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hát ha már így rám kérdeztél elárulom az én kis titkomat. Nem érdekelne különösebben az ha becsajozna a csajom, miért? NEMTUDOM! XD

De akármikor a szemem előtt lebeg hogy a két forró test egymáshoz simul és dorombolnak mint a kiscicák....Hölgyeim és uraim, nem tudom hogy a nagy többségnek mi a véle de ha már olyan dögösek a magyar lányok, csodálkoznunk kéne azon, hogy néha bizony rájuk is hat saját fegyverük?

Azért azt leszögezném nem esnék abba a hibába mint a kérdező kedves barátja.

A valódi megcsalás a szív ellopása a többi csak mocskos kis titok. :-)

(Mondom ezt úgy, hogy még sosem csaltam meg a barátnőim semmilyen egyetemes vétekkel...na jó csak gondolatban!)

2013. ápr. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!