Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom valakinek halálos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom valakinek halálosan az ölelésére?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem akarok tőle, csak hogy szorosan öleljen át...
2009. szept. 22. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,utána meg csók,nyali-fali,tapizás,stb.Tudom én..Zsivány vagy! :-D Biztos szerelmes vagy!
2009. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Régen szerelmes voltam belé, de aztán ez változott, muszáj volt... utána is sokáig nagyon bensőséges kapcsolatot ápoltunk, de sajnos már jó ideje nem találkoztunk egyáltalán... de nagyon hiányzik. :) Nem csók és nyali-fali, őszintén nem bánnám, de van barátja, és soha nem avatkoznék be más kapcsolatába... tudom, hogy ővele boldog, és ez nekem többet jelent, minthogy kapjak valamit. ;)
2009. szept. 22. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért amiért én is vágyom valakinek az ölelésére. Semmi másra, csak, hogy megöleljen, és én vissza őt... ^^


22/F

2009. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert szeretet hiányod van :)
2009. szept. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, az van. :) Második válaszoló; remélem, nemsokára Vele lehetsz, és megkaphatod, amire vágysz.


Sajnálom, hogy sikerült a pillanat hevében ilyen értelmetlen kérdést feltenni. :P De biztos vagyok benne, hogy vannak ennél értelmetlenebbek is. :)

2009. szept. 22. 01:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Erika Eleniakot én is megszorongatnám, ha fiatalabb vón.
2009. szept. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így jártál! =P
2009. szept. 22. 04:48
 8/8 anonim válasza:

EZ velem is így van.

A volt barátnőmmel olyan jó volt ölelkezni meg minden de a szakítás óta nem nagyon beszéltünk.

De itt az év vége és ő elballag :/

A múltkor pedig beszélgettünk és olyan jó volt.A végén megis öleltük egymást jó szorosan,mint régen :)

Azóta nem tudom kiverni a fejemből és nagyon vágyom még sok olyan ölelésre.

2012. jún. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!