Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy nem akarok semmit? Meg fogom bántani?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba aki tök szerelmes belém de én nem akarok összejönni vele. Kedves lány mg tetszik is de nem akarok semmit. A múltkor mondott valamit amivel azt hitte hogy megbántott és másnap írt nekem hogy ne sajnálja, haragudjak már. Mindig nagyon mosolyog amikor lát. Hogyan mondjam el neki úgy hogy ne bántsam meg nagyon?

19/F


2013. ápr. 5. 22:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*sajnálja ne haragudjak
2013. ápr. 5. 22:52
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell erről beszélni vele. Egyszerűen kezeld barátként, osztálytársként. Előbb-utóbb ugyis rá fog jönni, hogy nálad alma.
2013. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
4 évvel fiatalabb. Próbálom barátként kezelni.
2013. ápr. 5. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát arra figyelj,nehogy úgy megsajnáld,hogy nyakig benne legyél egy nem kívánt kapcsolatban.
2013. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte vele és finoman mondd el neki!


17/L

2013. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5/5! Mit is mondana el neki? A léány egyelőre semmit nem kérdezett, így nincs is mire válaszolni. Senkinek sem kötelező belelátni a lekébe. Ami egyik fél részéről /fiú/ nincs, arról felesleges beszélni.
2013. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondd ezt: "Ne haragudj, de nincs meg köztünk a kölcsönös szimpátia. Én nem érzem azt irántad, amit te irántam. Kérlek, hogy fogadd el."
2013. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz direktben beszélni vele, akkor egy közös ismerősnek, akivel tudod, hogy beszél és visszahallja, mondd, hogy nagyon aranyos, olyan, mint egy kishúg. Vagy valami ilyesmit, amiben benne van, hogy kedveled, de nem úgy, mint nőt.
2013. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az örök lekoptatós duma hogy hiányzik még az exed, és nem tudtál még rajta túllépni és hogy nem akarsz uj kapcsolatba kezdeni. Vagy mond hogy más tetszik. De véletlenül SE kezeld úgy mint egy gyereket, arra tuti bepöccenne.
2013. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb: ne haragudj, de egyenlôre nem szeretnék kapcsolatot!
2013. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!